Insoftex

до 20 спеціалістів
Львів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходив співбесіду на позицію Scrum Master (With Quality Control) в компанії Insoftex. Враження від процесу залишилося виключно позитивне, рекрутер Олена завжди вчасно відписувала і давала відповіді на всі мої запитання.
Співбесіду проводив директор компанії Михайло.Планувалося, що це буде коротке ознайомче інтервю, однак, Олена попередила, що варто виділити до години часу. Спілкуванням з Михайлом я дуже задоволений, він чітко описав проект, очікування від кандидата і принципи роботи компанії, ми проговорили мій досвід і технічні навики. Загалом, бесіда була цікава і по суті, Михайло справив враження приємного співрозмовника, разом з тим відчувається, що у людини хороший технічний бекграунд.
Попрацювати з Insoftex мені не довлеся, але думаю це був би хороший і цікавий досвід.

Дякую, Руслане, за гарні слова! Бажаю професійного успіху.
І сподіваюсь на співпрацю в майбутньому)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.