Insoft Global

21...80 спеціалістів
Харків, Кишинів (Молдова)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Після проходження технічного інтерв’ю сказали, що для фідбеку потрібно до 2 днів на його отримання, лише на другий тиждень отримав фідбек, попередньо написавши рекрутеру (Daryna Taran). По-моєму, це систематична фігня у компанії Insoft Global. І управлінню необхідно звернути увагу на проблему в компанії.

Підтримали: Valeriia Vozniuk

Після проходження техінтервʼю — сказали, що нададуть фідбек. Отримавши позитивний фідбек у вівторок, сказали очікувати до кінця тижня. Писав на пошту і рекрутеру — повний ігнор.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Insoft