3 квітня 17:49
Компанія загалом хороша: гарна та приємна атмосфера, в якій приємно працювати, а за потреби тобі допоможуть і підкажуть, як краще зробити. гарний і досвідчений колектив, з яким приємно не просто працювати, а й просто поспілкуватися та поділитися досвідом. Тут є можливість розвитку як і для тих, хто тільки починає свій шлях та шукає можливість першої роботи, так і для тих хто має достатній бекграунд, адже тут можна не просто набратися нового досвіду, а й поділитися та обмі6нятися наявним.
Марто, дякую за ще один хвалебний відгук про Insiders. Вам, із вашим верифікованим LinkedIn-профілем Marta Baitsar (Verified using government ID in March 2026), варто дізнатися більше про компанію «Insiders».
Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.
Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.
У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.
Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]
Марто, поясніть, будь ласка, чому ви пишете відгук про компанію Insiders, якщо у вашому верифікованому LinkedIn-профілі Marta Baitsar (Verified using government ID in March 2026) відсутня згадка про Insiders? Натомість вказано, що з березня 2026 року і дотепер ви працюєте SMM у Logic Craft.
Я не знайшов юридичної інформації про Logic Craft ані в Opendatabot, ані в YouControl.
На сторінці Logic Craft у LinkedIn вказано, що ви єдина співробітниця. Ось копія в web.archive.org для підтвердження.
2 коментарі
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.