26 березня 17:50
Прийшов працювати в компанію по рекомендації друга адже сам тут працює вже довгий час. Що можу сказати, колектив хороший, маю класний цікавий проект, офіс знаходиться в зручному розташуванні, добиратись зручно
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.