20 лютого 16:13
Працюю вже 9 місяців. На початку було доволі складно, але після освоєння у колективі стало набагато краще. Дружній колектив дуже допоміг із складнощами в роботі. В офісі доволі гарні умови, особливо після переїзду. Загалом, як для компанії, яка бере без досвіду, це дуже круто))
Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.
Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.
У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.
Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.