3 січня 21:29

Roman Babiichuk, Fullstack developer в Insiders

Працюю в Insiders вже 11 місяців як Front-end developer з задачами, що часто заходять у fullstack. За цей час склалось дуже позитивне враження.
Подобається, що в компанії все по-дорослому: нормальна комунікація, прозорі домовленості, швидка реакція на питання. Є підтримка з боку менеджменту, і ти реально відчуваєш, що компанії не байдуже, як у тебе йдуть справи на проєкті.
Ще великий плюс — адекватний підхід до роботи: повага до часу, зрозумілі процеси та конструктивний фідбек. У таких умовах легко тримати темп і рости професійно.


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.

Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.

У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.

Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]