13 грудня 2025 17:14
Я працюю в компанії Інсайдерс вже 4 місяці. Колектив дуже приємний та відкритий, завжди можна розраховувати на допомогу чи пораду. Офіс зручний і комфортний. Робота різноманітна і дозволяє дізнаватися багато нового щодня. Приємно бути частиною команди Інсайдерс.
Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.
Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.
У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.
Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.