9 квітня 2025 16:30

Olha Shutylova, Frontend Developer (Angular)

Я працюю в компанії Insiders вже більше року на посаді Angular розробника і хочу відзначити кілька переваг, які мені подобаються:
— У мене ніколи не було конфліктних ситуацій. Якщо виникало питання, завжди йдуть на зустріч. Окрема подяка моєму ПМ — не можу не відзначити, приємно працювати з такою людиною.
— Постійний перегляд заробітної плати мотивує і дає відчуття цінності як співробітника.
— Компанія надає техніку, на мою думку, це великий плюс, особливо для тих, хто не може дозволити собі придбати власну техніку.
— Також компанія надає безкоштовні курси англійської мови. Це не просто speaking-клуби, на які майже ніхто не ходить, а повноцінні курси з чудовою викладачкою, які справді допомагають покращити знання мови.
В цілому, працювати тут комфортно і приємно.

Підтримали:  Viktoriia Budzinska Andriy Ilkiv

LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.

Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.

У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.

Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]