8 лютого 2025 14:48
Усім привіт, я Андрій full stack developer, прийшов і мій час розповісти про досвід роботи в цій компанії.
Перший контакт із компанією був через співбесіду. Мені сподобалось те, що було все одразу зрозуміло
На початку було трохи складно адаптуватися, але з часом я освоївся. Мені подобається, що тут немає зайвого контролю, бо ти отримуєш задачу, дедлайн, техніку, комфортний офіс. Далі все залежить від тебе
Команда в Insiders дуже дружня. Усі спілкуються відкрито.
Тут можна рости, не жалію, що приєднався
Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.
Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.
У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.
Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.