1 лютого 2025 19:14

Денис Мельничук, Full stack developer в Insiders

Розповім про свій досвід роботи в цій компанії.
Мені справді подобається працювати в офісі — живе спілкування значно простіше та ефективніше. Легше вирішувати питання, швидко обговорювати ідеї й просто класно взаємодіяти з командою. Атмосфера тут дуже мотивує, працювати цікаво, і завжди є можливість навчитися чомусь новому або підтягнути свої навички.
Окремо кайфую від підходу керівництва — відкриті до діалогу, завжди готові допомогти та війти у твою ситуацію. Загалом тут комфортно, є розвиток і класна команда, з якою приємно працювати.

Підтримали:  Viktoriia Budzinska Andriy Ilkiv

LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.

Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.

У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.

Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]