22 січня 2025 15:29

Володимир Сулік, Fullstack developer в Insiders

Привіт всім! 😊 Хочу поділитися своїм фідбеком про компанію Інсайдерс.
Почну зі співбесіди. HR Вікторія дуже детально пояснила всі аспекти роботи, що створило позитивне перше враження. Після цього відбулася технічна співбесіда, яка справила на мене лише найкращі враження.
Офісний формат роботи мені дуже підходить: тут усе організовано для максимального комфорту. Атмосфера — просто топ! Особливо ціную колектив за його відкритість: завжди можна звернутися за допомогою, і тобі без жодних питань підкажуть або підтримають.
Ще один великий плюс — це техніка, яку надають для роботи. Усе сучасне й високоякісне, працювати з таким обладнанням — одне задоволення.
Загалом, я щиро кайфую від роботи тут! 💼✨

Підтримали:  Viktoriia Budzinska Andriy Ilkiv

LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.

Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.

У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.

Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]