10 січня 2025 21:59
Працюю в Insiders вже 4,5 місяці, і враження у мене позитивні.
Почну зі співбесіди. Атмосфера дружня, а технічна частина була не такою страшною, як я уявляв, ще й допомогла виявити прогалини в знаннях.
Офіс сучасний, зручний та обладнаний. Гнучкий графік дозволяє підтримувати баланс між роботою і особистим життям. Легко адаптувався у колектив, всі були дружні.
Проєкти: цікаві та динамічні, завжди є можливість навчатися новому. Рекомендую)
Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.
Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.
У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.
Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.