29 листопада 2024 17:35
Привіт усім! Хочу поділитися своїм досвідом роботи в цій чудовій компанії.
Я працював тут як Front-end розробник протягом 4 місяців. Робочі умови — чудові! Відношення з боку керівництва, зокрема проджект-менеджера, було дуже лояльним. Завдання на проєкті виконував якісно, тому міг легко домовитися про відлучення, наприклад, для вирішення справ в університеті.
Офіс завжди був комфортним, а колектив — привітним і дружнім. У компанії багато молодих розробників віком
Ця компанія не тільки сприяє професійному розвитку, але й дає можливість налагодити живе спілкування з колегами, чого не вистачає на ремоуті.
Загалом, враження від роботи тут залишились надзвичайно позитивними. Якби я жив ближче до офісу, із задоволенням продовжив би працювати. Дуже радий, що став частиною цього колективу та здобув такий безцінний досвід.
Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.
Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.
У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.
Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.