25 листопада 2024 12:32

Роман Онишко

Я працюю тут 4 місяці. Колектив дружній, атмосфера приємна, робота цікава. Завжди є можливість навчатися чомусь новому.

За цей час я отримав багато корисного досвіду. Дуже класний колектив, і саме тому працювати тут приємно.


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.
Я працюю тут 4 місяці

Вам варто тоді дізнатись, що компанія «Insiders» раніше називалася «Vision of Intellect», а ще раніше — «NextOne Technologies». Про це писав ще в перший тиждень після реєстрації ТОВ «ІНСАЙДЕРИ».

Про компанію «NextOne Technologies» я дізнався з цього посту в LinkedIn.
Згаданих менеджерів, Остапа та Михайла, судили за шахрайство з технікою Apple. Ви можете це перевірити — ось навіть є вирок: «Вирок № 99844815, 23.09.2021, Сихівський районний суд м. Львова».
Ось ще відгуки про Остапа.

Разом з Остапом і Михайлом також судили Андрія (Макієвич Андрій). Ось посилання для перевірки.

Ось відгуки Андрія (Andriy Mykiyevych) про компанію «Insiders»:

Романе, перевірте хоча б судові справи та подумайте, чи дійсно ви хочете мати в своєму резюме таку компанію?

Підтримали: Mykhailo Hudz