17 жовтня 2024 19:45
Я працюю в компанії вже близько трьох місяців, і загалом маю позитивне враження.
Плюси — це можливість займатися цікавими завданнями та працювати з крутою командою. Колектив дійсно дуже дружній, багато можна дізнатися від колег та обмінятись досвідом.
Проєкти бувають досить складними, але це тільки допомагає рости як професіоналу. Загалом, я задоволений роботою і вважаю, що це гарний вибір для тих, хто хоче зробити старт в кар’єрі.
Знову жодного слова про керівництво
Чому в списку працівників www.linkedin.com/company/insiderssoftware/people/ відсутні PM-и Остап та Михайло?
Чому ваше керівництво приховує інформацію про себе? Бо про Остапа є відгуки та навіть Вирок № 99844815, 23.09.2021, Сихівський районний суд м. Львова
Вже багаторазово писав на DOU:
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.