25 вересня 2024 11:43

Dmytro Shapoval, Full Stack developer в Svitla Systems

Не сказати, що в мене якась особиста історія з цією «компанією». Відгукнувся, написав HR. Все як у всіх, але потім HR просто пропав на добу. Мені довелося писати ще раз для того щоб домовитися за співбесіду. Спочатку не придав цьому значення. Проходив співбесіду, не дуже сподобалось, тому що було чутно, що людина це робила або вперше, або його змусили за 10хв до цього.

На наступний день після співбесіди, мені написали фідбек, тут питань нема, швидко. Мені сказали, що я пройшов. Але радів я не довго. Зайшов, почитати відгуки. Та побачив, що позитивні деякі написані майже в один і той самий час. Та є декілька або зі словами, або з посилом «Не розумію звідки стільки хейту». Мені пропонують офер, та я одразу на співбесіді сказав, що більшість питань про роботу, я буду питати після оферу, тому що я з іншого міста, та якщо мені запропонують роботу, та релокейт, тоді можна питати, щоб не займати не мій час, не їх час.

Спочатку мене збентежило те що «офер», був зроблений на колінках, було видно що його зробили в попихах, та не якісно, хоча я просив умови контракту(які я так і не побачив). Не сподобалась зарплата, та спитав у HR, чи можемо ми це обговорити.

І тут HR зникає з пʼятниці до вівторка. Ніякої відповіді, нічого. А я сиджу та не знаю шо мені робити. Офер дали, а що далі? То спочатку день в них завантажений, що я маю сам бігати і випрошувати співбесіду, то я бігаю і прошу фідбек, а тепер мені ще треба чекати поки HR буде у ресурсі?

У вівторок мені повідомили, що HR типу хворів і це «вперше», у її практиці. Але вона забула про те, що до цього мене тричі ігнорувала, рівно до того моменту, поки я не нагадував про своє існування. Це не вперше коли я проходжу співбесіду, та я знаю, що така поведінка HR — це не нормально, якщо вона не могла впоратись, то зазвичай, кандидата перекидають на іншого HR, в мене вже була така практика.

Переді мною вибачились, бо HR захворів, та забув телефон на роботі, звучить як виправдання школяра. Контракт я так і не побачив, відмовився від роботи. Читаючи відгуки, зрозумів що скоріш за все це не буде компанія у якій хочеться працювати. Та добило мене ігнорування зі сторони HR. Якщо HR, так відноситься до кандидата, то не хочу уявити, що буде у самому офісі. Заманюють тим що є релокейт, та макбук, але краще почитати про цю компанію більше, та зробити собі висновки, чи зможете ви працювати з ними.

Сподіваюсь, що мій відгук вкаже компанії на проблему, та вони будуть хоть щось робити з цим, тому що ігнорування кандидата, не дає гарне враження про вас


LinkedIn

2 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Дмитро, доброго дня!
Прикро, що трапилась дана ситуація, адже ми були впевнені, що врегулювали усі нюанси в приватній переписці, та все ж дамо Вам відповідь тут.

Ви згадали, що отримали фідбек швидко, але водночас зазначили, що Вам доводилося «бігати і просити фідбек», що створює певний дисонанс у Ваших словах.

Щодо технічної співбесіди, зазначаємо, що її проводив досвідчений девелопер, який працює в нашій компанії вже тривалий час і має значний досвід у проведенні співбесід та наставництві нових колег. Висловлення про «оффер на колінці» дивує, оскільки Ви самі наполягли на його отриманні в короткий термін, і наша колега, Анастасія, підготувала його в межах запитаного часу, відклавши інші робочі завдання.

Також хочемо зазначити, що Анастасія була у лікарні в п’ятницю, що пояснює її відсутність на зв’язку, але вона відповіла на Ваші запити вже в понеділок, що підтверджується нашою перепискою.

Окремо звертаємо увагу на Ваше зауваження щодо «львівського акценту», яке виглядає як неповага до індивідуальності співробітника. Ми пишаємося різноманіттям наших колег і вважаємо такі коментарі недоречними.

Бажаємо Вам успіхів у професійному розвитку та рекомендуємо зосередитися на позитивних моментах, які допоможуть Вам рухатися вперед.

З повагою,
Команда Insiders IT

Щодо технічної співбесіди, зазначаємо, що її проводив досвідчений девелопер, який працює в нашій компанії вже тривалий час

ТОВ «ІНСАЙДЕРИ»:

Дата заснування 15.02.2024

Значний час — це 8 місяців? Чи ще з тих часів NextOne Technologies?

Підтримали: Mykhailo HudzTaras Kryvtsun