3 вересня 2024 17:25

Віталій Федичканич

Працюю в компанії більше 3-ох місяців і хочу сказати, що був враженим негативними коментарями, так як сам за час роботи не стикався ні з чим з вище сказаного. Навпаки хочеться підкреслити молодий та веселий колектив в якому працюю, тому кожен день проходить з жартами та хорошим настроєм.
Як для Trainee, котрий шукає старту в сфері IT, наша компанія може стати дуже хорошим початком в кар’єрі!
Звісно це моя особиста думка, але можливо комусь додасть впевненості)
(PS: Привіт, Ярославу Характернику, звідки в тебе стільки вільного часу? 😂😂 )


LinkedIn

6 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.

Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.

У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.

Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]

Компанія «Insiders» раніше називалася «Vision of Intellect», а ще раніше — «NextOne Technologies». Про це писав ще в перший тиждень після реєстрації ТОВ «ІНСАЙДЕРИ».

Про компанію «NextOne Technologies» я дізнався з цього посту в LinkedIn.
Згаданих менеджерів, Остапа та Михайла, судили за шахрайство з технікою Apple. Ви можете це перевірити — ось навіть є вирок: «Вирок № 99844815, 23.09.2021, Сихівський районний суд м. Львова».
Ось ще відгуки про Остапа.

Попередніх аргументів має бути достатньо, щоб уникати компанію «Insiders», але ось ще:

Щось жодного відгуку про відпустку

У компанії є оплачувана відпустка?

По правилам етикету спершу відповідають на задане питання(і як мінімум вітаються), а тоді вже задають у відповідь своє))