3 вересня 2024 13:40

Diana Chapran

Працюю в компанії більше трьох місяців і маю лише позитивні враження. Загалом всі колеги відкриті, завжди готові допомогти та підказати. Компанія дає круті можливості для старту карʼєри, оскільки приймають на роботу кандидатів і без досвіду, головне показати свої знання та вміння. Приємний бонус це перегляд зарплати через 4 місяці, що є стимулом для продуктивної роботи.

Підтримали:  Max Draginich

LinkedIn

2 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.

Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.

У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.

Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]

Diana Chapran, вам комфортно працювати разом з Остапом? Ось Вирок № 99844815, 23.09.2021, Сихівський районний суд м. Львова стосовно Остапа

А договір з компанією ви підписували? Бо вже були сумні історії «Звільнився в перший робочий день, бо керівництво відмовилось підписувати свій же договір»

А раніше компанія «Insiders» називалась «NextOne Technologies», про це ви коли дізнались? Далі готові продовжувати працювати, наче все гаразд?