14 червня 2024 12:44
Привіт всім! Працюю в цій компанії, і можу сказати лише хороше. Колектив дуже привітний і дружний, атмосфера — просто чудова. Офіс зручний, а проекти цікаві та різноманітні.
Yuliia Kos, ви вже раніше писали схожий відгук /companies/insiders/reviews/68352/
Знову жодного слова про керівництво
Чому в списку працівників www.linkedin.com/company/insiderssoftware/people/ відсутні PM-и Остап та Михайло?
Чому ваше керівництво приховує інформацію про себе? Бо про Остапа є відгуки та навіть Вирок № 99844815, 23.09.2021, Сихівський районний суд м. Львова
Вже багаторазово писав на DOU:
Ви ознайомлені з цими статтями, але все одно намагаєтесь відбілити керівництво компанії «Insiders», яке приховує інформацію про себе, виставляючи вас Yuliia Kos
Yuliia Kos, де ваша гідність?
Ваше завдання опускати негативні відгуки?!
Ось ваш відгук за перше травня після чергової критики цієї «компанії»:
«Привіт всім! Вже два місяці працюю в цій компанії, і можу сказати лише хороше. Колектив дуже привітний і дружний, атмосфера — просто чудова. Офіс зручний, а проекти цікаві та різноманітні.»
Хоча б трохи змінювали текст!
Yuliia Kos, на сторінці /companies/insiders/reviews/ є кнопка «Підписатись на відгуки»
Відсутня потреба слідкувати бо приходять сповіщення
Ціль, моя та Михайла, щоб потенційні працівники знали про ризики роботи в компанії «Insiders»:
4 коментарі
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.