2 травня 2024 16:06
Працюю в Insiders 2 місяці, спершу мав сумніви щодо нової «молодої» компанії, але все ж вирішив спробувати тут працювати. Можу сміло сказати, що не пожалів про свій вибір. Роботи тут достатньо, завжди цікаві проекти, колеги, з якими можна обмінюватись досвідом. Окремий плюс: великий комфортний офіс та дружній колектив!
Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.
Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.
У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.
Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]
2 коментарі
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.