26 квітня 2024 10:27

Олег Дуда

Привіт, всім! Хочу розповісти про свій досвід у компанії. Спочатку хотів би сказати, що відчував певні сумніви, особливо після прочитаних відгуків. Однак після декількох тижнів тут я розумію, що все в порядку. Роботи тут багато, але я помічаю значний прогрес у своїх навичках. Зараз я відчуваю себе більш впевненим у своїх знаннях. Загалом я задоволений роботою в Insiders та можу сміло рекомендувати усім для старту карʼєри та професійного розвитку.

Підтримали:  Yurii Shymanskyi

LinkedIn

2 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Публікація на сайті з проститутками, на наступний день після звільнення, номера телефону колишньої співробітниці та її фото, взятих із соцмереж. Відповідальні за це керівники — Остап та Михайло. Саме такий ганебний шлейф тягнеться за компанією Insiders ще з часів, коли вони називалися NextOne Technologies.

Про це є тема на DOU: «Обережно, Insiders!», і це ви можете розпитати у колишніх співробітників Insiders у LinkedIn.

У тих, хто раніше працював в Insiders, у LinkedIn відсутні згадки про цю компанію, натомість вказано Upwork.

Якщо вам комфортно, що ваше ім’я асоціюється з цією компанією, то ок. Якщо ні — можете видалити ваш хвалебний відгук з DOU через [email protected]

Спочатку хотів би сказати, що відчував певні сумніви, особливо після прочитаних відгуків. Однак після декількох тижнів тут я розумію, що все в порядку.

В списку працівників www.linkedin.com/company/insiderssoftware/people/ відсутні CEO, HR-и та PM-и
Ваш профіль також відсутній в списку працівників

Ваше керівництво приховує інформацію про себе, про Остапа є відгуки

Підтримали: Mykhailo HudzLiliia Shpak