23 квітня 2024 17:01

Орест Хімчинський, Python Developer в Insiders

Маю досвід роботи на фрілансі більше як рік, також працював у іншій компанії 5 місяців, в Insiders працюю орієнтовно місяць, на основі мого досвіду, можу сказати, що компанія має хороший старт, тому що вони забезпечують всіх працівників робочою технікою, та ЗП згідно з ринком. Якщо тобі потрібно декілька днів дейофф(з поважної причини) це не є проблемою, головне все узгодити із керівництвом.

У всіх дуже різні проєкти, але можу сказати про свій: працюю над цікавим проєктом, із хорошим замовником, який адекватно оцінює таски, та естімейти, якщо стикаюсь із труднощами по тасці завжди можна із кимось порадитись в офісі, та завжди тобі допоможуть знайти рішення.

Те що робота тільки в офісі це звісно неприємно, але це і має свої переваги з професійного боку, тому що 8 годин тебе оточують програмісти різних рівнів, ви спілкуєтесь, щось обговорюєте, зазвичай це щось пов’язане із кодом, що прокачує твої скіли в хайдрежимі.

Підсумовуючи, можу сказати, що це є хорошим варіантом для початківців та більш досвідчених програмістів, якби я потрапив сюди на початку своєї кар’єри це дало б мені дуже потужний буст

Підтримали:  Yurii Shymanskyi Andriy Mykiyevych

LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

В списку працівників www.linkedin.com/company/insiderssoftware/people/ відсутні CEO, HR-и та PM-и

Ваше керівництво приховує інформацію про себе, про менеджера Остапа є відгуки

Підтримали: Mykhailo HudzVitaliy Mitnichuk