14 квітня 2024 10:49
Попрацював в компанії 3 дні, звільнився із-за зневажливого відношення PM-а Михайла
Також потрібно було працювати від чужого UpWork акаунта де зіпсовані відносини з замовником із-за зірваних термінів.
Тримайтесь подалі від цієї компанії. Хоч і попасти до них легко але воно цього не варте.
Шкода, що ви зіткнулися з такими негативними досвідами у нашій компанії. Ми завжди ставимося до відносин з нашими співробітниками і клієнтами серйозно і відповідально. Ми вживемо необхідних заходів, щоб вирішити ці проблеми і покращити робочий процес. Ваші відгуки для нас дуже важливі, і ми вдячні вам за зворотний зв’язок.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.