14 квітня 2024 10:49

Олег Шалапський

Попрацював в компанії 3 дні, звільнився із-за зневажливого відношення PM-а Михайла

Також потрібно було працювати від чужого UpWork акаунта де зіпсовані відносини з замовником із-за зірваних термінів.

Тримайтесь подалі від цієї компанії. Хоч і попасти до них легко але воно цього не варте.


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Шкода, що ви зіткнулися з такими негативними досвідами у нашій компанії. Ми завжди ставимося до відносин з нашими співробітниками і клієнтами серйозно і відповідально. Ми вживемо необхідних заходів, щоб вирішити ці проблеми і покращити робочий процес. Ваші відгуки для нас дуже важливі, і ми вдячні вам за зворотний зв’язок.