Дуже хороша компанія. Працюю на позиції фулстек інженера на одному із проектів.
Мої особисті points про компанію:
1. Аутстаф, нові проекти та замовники
2. Невеликі сіньйорні команди на проектах, наша команда була зібрана з нуля
3. Тісна співпраця із замовниками, народ часто їздить в командування. Наш замовник запросив нас на onboarding одразу через 3-4 тижні після старту. Також всі на постійній основі спілкуються із командами за кордоном, дуже круто можна прокачати speaking)
4. На наш проект технічні співбесіди проходили англійською мовою, ососбисто, face to face в офісі — для мене це плюс
5. Відчувається професіоналізм HR та рекрутерів. Дуже добре підібрані люди в командах, всі привітні, позитивні, дружні. На проектах практикується командний відпочинок за чашкою кави, також всі разом ходимо на обід. Особисто я ні разу не відчув будь-якого негативу зі сторони колег.
6. Офіс. Гулівер, центр міста. Стильний дизайн, лаунж зони із музичкою 24/7 :) Офіс знаходиться в просторі CQ, в будь-який момент можна піти попрацювати на інший поверх із крутим краєвидом)
Із важливого — офіс сучасний із повноцінною системою вентиляції, взагалі немає кондиціонерів. Дуже комофртно працювати, не спекотно і не холодно. В плані щось установити — відремонтувати в офісі — все круто і оперативно
7. Із плюшок — п’ятниці із вином і гарними людьми, є настолки. Також бувають безоплатні івенти від CQ

Рекомендую компанію, за декілька місяців роботи отримав багато позитивних вражень.

Поддержали: Yuliya ShulgaSvitlana Artemenko

Проходила собеседование на позицию front-end, мое знакомство с компанией началось с общения со Светланой (hr) , очень приятная, отзывчивая и сопереживающая. Ребята, которыe меня собеседовали оказались очень скиловыми и приятными. Отношение к кандидату так же оставило только приятные впечатления. Для меня, как для человека, который переживает на собеседованиях все прошло как нельзя положительно и гладко!

Наталя, дякуємо за хороший відгук! :)

Працюю тут більше місяця. Від місця і від людей позитивні враження: найкращий досвід спілкування з hr (зі мною спілкувалась Світлана, було відчуття що ми давно знайомі, без стандартного «в нас таких як ти ще дуже багато, так що давай швиденько розказуй, а ми тобі передзвонимо (або ні)»). Досить швидкий і зрозумілий процес співбесіди (тестового завдання не давали, замість цього було детальне опитування по процесам і навичкам). Йшов на проект як UI/UX дизайнер, детально описувати не буду, в цілому все подобається. Офіс знаходиться в гулівері (виглядає набагато краще ніж на фотографіях). Кожну п’ятницю в офісі проходять винні вечірки на які часто залишаються співробітники. Раджу спробувати і не вагатись дивлячись на єдиний відгук о компанії (певно всі дуже зайняті).

Денис, дуже вдячна за такий щирий і приємний відгук! :) Надіюсь, що й надалі ти будеш задоволений роботою в компанії :)