Співбесіда з рекрутером — це космос. Як дружня розмова. Навіть не знаю що ще додати. Ви професіонали. Вищій бал.Olha Olifir.

Вітаю, Олександр!

Дуже дякуємо Вам за відгук та за такі теплі слова. Ми неймовірно цінуємо зворотній зв‘язок, що ви надали:)
Нам також було дуже приємно поспілкуватись з Вами, наша розмова залишила лише найкращі враження.
Сподіваємось, що у новому році матимемо змогу попрацювати разом!

Дякуємо!

Тут неймовірно професійні люди, керівництво турбується про команду не словом, а ділом.
Медичне страхування, менторські програми, speaking clubs, внутрішній освітній простір, чіткість у фінансових питаннях, безвідмовна підтримка компанії, оснащення офісу, техніка, масаж. Прозорість в проектах та роботі, професійний та кар’єрний ріст, добре налагоджені адміністративні процеси — це все Inoxoft.
Компанія має чіткі патріотичні погляди, які підкріплені яскравими вчинками і це все з відсутністю самореклами.
Тут я знайшла не просто роботу, а спільноту, де кожен цінується, і де разом досягаємо великих висот. Я пишаюся тим, що можу бути частиною цієї дивовижної команди.

Не можу залишити компанію Inoxoft без відгуку!
Весь минулий тиждень проходила етапи співбесід в компанію на позицію ПМ, і що я можу сказати.- тільки позитивне! Аналогічно відгукам нижче, рекрутинг на висоті, дякую Микола, настільки що на співбесіді здавалось що ми давні знайомі і просто спілкуємось. Технічна співбесіда з ПМ Катериною теж на висоті і цікаво, і з повагою. Нажаль, не потрапила до компанії, не достатня англійська, але вже заздрю тому хто займе вакантну позицію ПМа в цій компанії.
Дякую вище зазначеним людям з компанії Inoxoft!

Євгеніє, дуже дякуємо тобі за теплі слова та гарний відгук щодо нашого рекрутмент процесу! Ми це дуже цінуємо, бо це говорить нам про те, що ми рухаємось у правильному напрямку.

У нас також склались тільки позитивні враження після інтерв’ю з тобою і нам справді жаль, що не вдалось продовжити з тобою.

У всякому разі, я сподіваюсь, що у майбутньому нам ще вдасться попрацювати разом! Впевнений, що у майбутньому англійська не стане цьому перешкодою.

Ще раз дякуємо тобі та бажаємо успіхів у твоїй кар’єрі!

Проходив інтерв’ю на Лід позицію. Із самого початку процес інтерв’ю було поставлено дуже добре. Ректурер Ольга відгукнулася того ж дня. За кілька днів було заплановано технічне інтерв’ю. Того ж дня запланували інтерв’ю з PM. Скажу чесно — все було багатообіцяюче. За кілька днів відписали що дано апрув по моїй кандидатурі. І після, тиша на 2 тижні. Пройшло вже більше 3 тижнів і на повідомлення не відповідають та позиція відкрита.
Не раджу витрачати свій час, якщо тільки хочете отримати такий досвід.

Рустеме, доброго дня
Дякуємо вам за ваш відгук та відверте висловлення щодо вашого досвіду в нашому процесі найму. Ми вдячні за вашу чесність та зауваження, які ви залишили.
Перш за все, хочемо вибачитися за незручності у наданні фідбеку. Дозвольте нам пояснити, що деякі складнощі можуть виникати незалежно від наших можливостей.
Зі свого боку, докладемо максимум зусиль, щоб у майбутньому уникнути схожих ситуацій. Ми завжди прагнемо надавати позитивний досвід нашим кандидатам і робити процес найму максимально ефективним та комфортним. Ваші коментарі допомагають нам розвиватися і вдосконалювати нашу роботу.
Ще раз хочу перепросити за незручність. Дякую за ваше розуміння та бажаю успіхів у вашій кар’єрі.
З повагою,
Ольга

Пропрацював у компанії майже 2 роки і дуже радий, що в моєму житті і кар‘єрі був InoXoft.
На позиції Employeer brand manager мав можливість зробити багато чого нового, покращити наявне, з командою та колегами винайти нові підходи до роботи і процесів.

І разом з тим здобути багато нових навичок, поглибити наявні, взяти на себе новий рівень відповідальності і познайомитися з класними людьми.

Подобалося, що всі в InoXoft легкі на підйом, готові до змін і ініціативи з покращення чи оптимізації тільки вітаються.

Бажаю команді розвитку, росту і успіху в такий складний час.

Підтримали: Valentyna BorodayOksana Motlyuk

Не могла не лишити відгук про компанію, не зважаючи на те, що попрацювати не склалося. Це був зразковий процес інтерв"юінгу.
1. По-перше HR Вікторія відповіла на мій запит. В двері компанії постукалась я, і в 90% таких випадків тебе ігнорять відразу.
2. Наступний + це дотримання термінів і якість зворотнього зв"язку. А це значить, що якщо сказали , що повернуться сьогодні до кінця, а виходить так, що повертатись немає з чим, до тебе до кінця дня (тому що самі встановили дедлайн) повертаються і кажуть, що так то й так то, тому що... Коли дають зворотній зв«язок — то це не шаблонне «ваш досвід не відповідає нашим вимогам» або "ви не пройшли тех. інтрев"ю. крапка", а розгорнута відповідь з детялями що в тобі +, а в чому треба підтягнутись.
3. Атмосфера співбесід. Більшість роботодавців чомусь не беруть до уваги той факт, що кандидат його теж оцінює і оцінює саме по людям, тобто інтерв«юерам. А це так відчувається під час розмови коли у співрозмовника ти ніби як на допиті, замість бесіди в форматі діалогу. Потім «посєвкусіє» неприємне лишається. А може лишатись «приємний смак» і бажання працювати з такою компанією.
З 11 компаній з якими був досвід спілкування при пошуку роботи за час війни, Inoxoft єдина компанія з якою дуже щиро хотілось попрацювати. І всім тепер про вас розповідаю)

Людмило, дуже тобі дякую за такий відгук на нашу компанію. Тішимось, що в тебе лишились позитивні враження після рекрутмент процесу. Нам було також дуже приємно познайомитись та поспілкуватись з тобою. Сподіваємось на співпрацю в майбутньому =)

Пропрацював тут 1,5 роки. Звільнився не черех те, що компанія погана, а через те, що запропонували релокейт оффер в США.
Отже. Розпочну з мінусів.
— Відверто слабенькі ноутбуки. Lenovo ThinkPad з тих старіших. Мій ноут не тягнув проект, постійно грівся і вимикався. Декілька разів адміни пробували шось пофіксити, але з того ноута нічого не вижмеш. Після декількох сарг РМу ноут поміняли. Але все ж білльшість людей працює на приватних ноутбуках.
— Мерч. Коли я прийшов його просто не було. Нюкамер бокс включав в себе перпуску, маску .... і все. Кружку просив в офіс менеджера. Блокнотик та ручку віджав в РМа. Футболки? Кофти? Забудьте. На момент звільнення помінялись люди з топ менеджменту і ситуація почала покращуватись. Але «осадочок остался».
— Немає подарунктів на день народження. Команда сама скидається своїм колегам на подарунок.
Для мене це було дуже дивно. Я спершу подумав, що це якийсь прикол. Але оказалось, що ні.

Плюси.
— Люди. Всі хто працює, або ж працював з ким я досі підтримую контакти дуже хвалять колектив та оточення. Навіть ті хто звільнився вже дуже давно. «Такої команди більше не буде» можна вважати слоганом компанії. І цю думку розділяє багато хто.
— Дуже хороші та зручні крісла. Звичайно там є старі крісла, які бажають кращого. Але нові (сині) крісла просто космос. Можна сидіти на них 12 годин спокійно і нічого не буде боліти.
— Відкритість топ менеджменту. Завжди можна прийти до СЕО в кабінет зі сфоїм «Фє» або якимось питанням. Ти будеш вислуханий і почутий. Мав і такі кейси. Так само поговорити за кавою на кухні з будь з ким топів. Немає відчуття «Ти раб, а я босс». Всі рівні.
— Можливість рости самому, та вчити інших. Прийшов до СЕО, сказав, що хочу провести курс по Node.js. Отримав повний карт бланш. Компанія помогла як могла зі свого боку. Курс видався суперовий.
— Постійні патюні. При будь якій нагоді компанія не жме грошей, а організовує якусь тематичну пянку (вечірку) на кухні. Замовляє їжу, запрошує барменів з барів, які робялть коктейлі, при бажання показують як що робити та дають зробити його самому. Також дають стафф віпповідно до подї. День патріка — зенеі шапки. Сієста — мексиканські шапки і так далі.
— ЗП. Тут питань нема. Взагалі Інокс найббільш лояльний в тому плані зі всіх компаній де я працював. На момент, коли я до прийшов, мені дали середню риночну ЗП. Нормально.
Коли настав час перегляду ЗП, то не було монологу РМа «29 причин, чого ти не достойний +100$».
Приносиш компанії прибуток? Клієнт задоволений? Робота робиться добре? Питань не буде виникати. Звичайно якщо ви попросите +1000, то це буде просто. Але я просив +10% (Я мідл стронг) і мені дали без єиного питання. Скільки хочеш? Ага. Добре.
Тому тут однозначно лайк.

Здається все.
Далі стандартно ДОУ оцінки.
Компенсація: 100
Умови праці: 65 (лиш через жахливі ноутбуки)
Карєра: 95 (можна дорости дуже високо. Лиш потрібно старатись)
Проект: 95 (Тут як пощастить. Мені пощастило)
Лояльність: 100

По РМах як пощастить. Бувають халявщиці, які не відписують по 3 дні, а бувають просто супер круті РМи, які ведуть команду і біля яких хочеться робити більше більше більше.

Загалом команія хороша. Дуже сумував, коли звільнявся. Досі підтримую багато з ким контакти.
Всім добра.

Проходив курси Nodejs у inoxoft. Сподобалося все: від відбору на навчання до його закінчення! Викладач Viktor Kmin та помічниця Natalia Kyryk — просто топ, не залишали жодне питання без аргументованої відповіді і прикладу з власного досвіду. Дякую за здобуті знання і скіли. Хотів би стати частиною Inoxoft сім’ї.

Компанія не оплатила три дні мого життя, які я на неї, на жаль, витратив. Добре, що був другий офер на руках.

Все, здавалося б, почалося непогано. Приємне спілкування з рекрутером, цікава технічна співбесіда, яка не відчувалася як екзамен, співрозмовники були ввічливі... До цього мені здавалося, що співбесіда є основним показником цінностей компанії. Але ні. Проблема виявилася в керівництві і в тому, як воно ставиться до розробників.

Очі почали лізти вгору, коли я ознайомився з умовами їхнього контракту і NDA. Наприклад, «Виконавець зобов’язаний відшкодувати вартість втрат в трикратному розмірі». В ТРИКРАТНОМУ!!! Тобто за пошкодження слабенького Dell, який видає компанія, готуйтеся купити і віддати MacBook на M1. Ще там є ось таке: «Протягом терміну дії договору не здійснювати самостійну, з ким-небудь в партнерстві і/або через підставних осіб діяльність підрядника, консультанта, працівника, учасника, засновника будь-якого підприємства чи організації основним чи переважним видом діяльності якого є послуги у сфері інформатизації чи розробки програмного забезпечення». Тобто, якщо вам захочеться у вільний від роботи час з друзями стартап почати писати, ви не зможете. Штраф? 200000. Той самий Non-Compete, проти якого вся спільнота обурюється у зв’язку з «Дія-Сіті».

Але найбільше здивування і невдоволення викликав оцей пункт: «Виконавець зобов’язується не розголошувати третім особам, в тому числі, але не виключно, іншим Виконавцям Замовника інформацію про ціну укладених між Сторонами Договорів, вартість надання послуг (виконання робіт) Виконавцем». Тобто, ви не зможете розпоряджатися інформацією, яку ви передаєте компанії (що має сенс), але ви не в праві навіть інформацією про свою оплату, що повністю належить вам. Я про таке просто вперше побачив і почув. В Кодексі законів про працю в законі «Про оплату праці» в статті 31 написано: «Відомості про оплату праці працівника надаються будь-яким органам чи особам лише у випадках, передбачених законодавством, або за згодою чи на вимогу працівника». ​Враховуючи специфіку роботи в нашій сфері в Україні, ми не є найманими працівниками (хоча, правду кажучи, наші відносини є дуже схожими), а є незалежними підрядниками, тому на нас цей закон не поширюється. При тому можна побачити його дух. На цей мій аргумент представник компанії відповів так: «Ну ви ж податки платите не 40%, а 5». Відповіді на питання, як саме податки стосуються теми обговорення, я не почув.

Компанія також обіцяла виплачувати «з/п» до 15-го числа. Коли я запропонував вписати цей пункт в договір і додати «нараховуючи 0,5 % за кожен день протермінування, але не більше 10 %», компанія відмовилася з формулюванням «За 5 років ми ніколи оплату не затримували, але не впишемо, бо ми ж не можемо гарантувати, що банки вчасно зарахують». Якщо ніколи за 5 років такого не було, в чому проблема вписати цей пункт як кивок в мій бік?

Ну і на завершення. Вже 20 днів, як я нічим не пов’язаний з цією компанією, але затрачений на них час мені досі не оплатили. При цьому вимагали відправити їхню техніку негайно (їхню техніку я відправив, даремно сподіваючись на їхню порядність).

Підсумовуючи. Якщо ви шукаєте місце роботи, де вас будуть поважати як рівноцінного партнера, а не дивитися як на власність компанії, вам не сюди. Для мене ж це урок дивитися договори ще до першої співбесіди.

Михайло, ми детально ознайомилися з Вашим відгуком, і нам прикро, що виникла така ситуація.
Ми щиро переконані, що угода про співпрацю — це вияв добровільного бажання стати частиною колективу та компанії, де імпонують умови праці, а цінності перегукуються з власними.
Кожен має право приймати пропоновані умови, або ж відмовитись, і ми поважаємо будь-який вибір!
Важливо зазначити, що кожна аутсорс-компанія несе відповідальність перед кінцевим клієнтом (замовником). Ця співпраця здійснюється згідно з встановленими корпоративними стандартами, які своєю чергою впливають на внутрішні політики.
Також ми добре знаємо, що оплату праці офіційно можна здійснювати лише після підписання контракту з обох сторін. Тим не менше, ми зацікавленні в збереженні хорошої репутації та цінуємо час кожного — тому нарахували зарплату за три дні, навіть не маючи укладеного договору.
Бажаємо Вам подальших кар’єрних успіхів та комфортних умов праці!

доєднатись в InoXoft — було одним з найкращих рішень в моїє карєрі. Том менеджмент, люди , цінності, атмосфера в компаніі надихають та мотивують не просто приходити і робити свою роботи, а творити і насолоджуватись процесом та спільним результатом!

Підтримали: Ostap Protsyk

Я проходила курси QA в Inoxoft. Змогла знайти роботу ще до завершення курсів. Програма була змістовною та структурованою. Викладач — справжній професіонал, який не залишав жодне питання без відповіді. Він також звертав увагу на багато важливих речей (пов’язаних з бізнес процесами, наприклад), які потрібно розуміти і які мало де гарно описані.
Дуже хочу подякувати за організацію курсів і здобуті знання.

Проходив співбесіду на позицію QA. Не дивлячись на те, що не змогли домовитись про подальшу співпрацю, в мене залишились дуже хороші враження від процесу рекрутингу та співбесід. Швидкий фідбек на кожному етапі, формат співбесіди у вигляді вільної і невимушеної розмови робить її проходження максимально комфортним для кандидата, а також вказує на високу професійність інтервьюверів. Компанії дійсно цікавий твій досвід та досягнення, а не те як ти зазубрив терміни. Також є чіткий опис обов’язків посади, яку пропонують. Було приємно познайомитись і, власне, залишаю тут свою рекомендацію, бо Іноксофт того вартий.

Олексію, привіт!
Дякуємо за фідбек, а ще більше — за знайомство та цікаві розмови на співбесідах)
Радіємо, що на всіх етапах спілкування з нашою компанією ти отримав тільки позитивні враження.
І як і домовлялись попередньо, завжди чекаємо на тебе в команді!

Прийшов в компанію як трейні QA інженер, наразі успішно працюю вже з роки. Хочу підкреслити, що «Inoxoft» це суперкомфортна компанія у всіх планах цього слова. Тут чудово налагоджені внутрішні процеси, прозора політика, професійний менеджмент, завжди є можливість розвитку та враховується думка кожного на усіх рівнях. Також в компанії панує дуже дружня атмосфера і заскучати вам тут точно не вийде))

Прийшов в компанію як трейні, працюю вже трохи більше року.
Подобається, що бачу постійний прогрес на різних рівнях — внутрішні процеси, комфорт офісу, доступ до навчальних ресурсів, особливо комунікація щодо всіх актуальних змін — чому, як і для чого ми щось робимо, куди рухаємось. Мій перший делівері менеджер особливо допоміг мені з мотивацією, адже варто визнати — всім нам інколи треба нагадати, що ІТ це цікава та динамічна сфера, але й працювати над собою треба постійно та докладати великих зусиль, щоб стати професіоналом.

Підтримали: Iryna HolubOstap Protsyk

З самого початку, я казала що прийшла в InoXoft не на рік і не на два.
І так і сталось, бо в квітні вже буде моя 3тя річниця роботи в компанії)
Як людина, яка працює такий довгий час, я можу оцінити всі зміни і всі покращення що відбувались всередині.
Найбільше подобається те, що бюрократії в компанії майже немає. Якщо ти бачиш що щось не працює або маєш якісь ідеї, то маєш всі можливості щось змінити або реалізувати, компанія лише за)
Вся комунікація прозора, CEO та делівері розказують перед усіма про зміни в компанії і те що планується робитись, таким чином всі завжди вкурсі куди ми рухаємось)
InoXoft чимало робить для задоволенності людей та їхнього розвитку, компанія завжди підтримає в складні часи.
Для InoXoft «люди — найцінніше!» не просто слова.
А коли компанія цінує тебе, то хочеться робите те саме і для компанії ;)

В Inoxoft вже працюю більше ніж 1,5 роки і за цей час пройшла довгий шлях особистого і професійного розвитку за підтримки моїх колег і менеджменту. З першого дня оцінила те, що тут ніхто тебе не обмежує: «Хочеш — роби, а ми підтримаємо!». Я бачу, як компанія розвивається, і я разом з нею. Тут є в кого повчитись і з ким весело провести час, і це змушує з радістю приходити на роботу і хотіти тут залишатись :)

Працюю в компанії майже 2 роки. Найбільшою цінністю для мене це відношення в компаніїї один до одного, відкритість в комунікації та можливість постійно розвитку — як тех так і найголовніше софт. Відсутність бюрократії і совкових методів (саме так, ця біда присутня і в сучасній молоді), та можливість реалізації свого потенціалу на повну!!!

Подобається, що фірма постійно збирає і враховує фідбек працівників, серйозно планує свій розвиток, деталізує і звітує перед усіма. Працівники навзаєм цінують фірму, і з задоволенням пишуть гарні відгуки на ДОУ, коли чують, що фірма там слабо представлена.

Підтримали: Recruitment Department

В компанії працюють круті люди. Топ-менеджмент дуже активно приділяє увагу розвитку компанії. Отримую задоволення від роботи тут вже майже 3 роки.

Підтримали: Denys Leibenko

Працюю в Іноксофті більше року. Компанія завжди покращує процеси роботи, допомагає з визначенням цілей для кар’єрного росту та менторингом. Тут круті люди, яких об’єднують одні цінності, розвиток, який стимулює робити все краще і крутіше та дуже класна атмосфера

Підтримали: Denys Leibenko

Працюю вже майже рік. Основне для мене — це можливість рости професійно. Саме в Іноксофт я отримав цю можливість. Більш того, отримую тут підтримку і наставництво, що важливо.

Постійні заходи в середині компанії спрямовані на розвиток працівників, вклад часу і ресурсів. Все це свідчить, що компанія існує не лише для заробітку грошей.

Мені з Іноксофт по дорозі і це круто :)

Працюю в компані декілька місяців. Комфортно працювати, дуже класно що є можливість рости та реалізовувати свої навики і вміння. InoXoft Дякую Вам за це!

Підтримали: Yaroslav UA

Працюю в компанії вже 3-й рік і найбільше ціную рівень довіри і відкритості між людьми, — як в команді, так і на рівні топ-менеджменту.
Тут можна зреалізувати свій потенціал наповну, — головне бути проактивним, пропонувати свої ідеї та драйвити їх) тут є змога швидко приймати рішення і міняти підхід до роботи.
Класні люди є основною цінністю в компанії, і атмосфера тут дуже дружня)

Вакансії Inoxoft