22 травня 2022 17:41

Liudmyla Vlasenko, Business Analyst

Не могла не лишити відгук про компанію, не зважаючи на те, що попрацювати не склалося. Це був зразковий процес інтерв"юінгу.
1. По-перше HR Вікторія відповіла на мій запит. В двері компанії постукалась я, і в 90% таких випадків тебе ігнорять відразу.
2. Наступний + це дотримання термінів і якість зворотнього зв"язку. А це значить, що якщо сказали , що повернуться сьогодні до кінця, а виходить так, що повертатись немає з чим, до тебе до кінця дня (тому що самі встановили дедлайн) повертаються і кажуть, що так то й так то, тому що... Коли дають зворотній зв«язок — то це не шаблонне «ваш досвід не відповідає нашим вимогам» або "ви не пройшли тех. інтрев"ю. крапка", а розгорнута відповідь з детялями що в тобі +, а в чому треба підтягнутись.
3. Атмосфера співбесід. Більшість роботодавців чомусь не беруть до уваги той факт, що кандидат його теж оцінює і оцінює саме по людям, тобто інтерв«юерам. А це так відчувається під час розмови коли у співрозмовника ти ніби як на допиті, замість бесіди в форматі діалогу. Потім «посєвкусіє» неприємне лишається. А може лишатись «приємний смак» і бажання працювати з такою компанією.
З 11 компаній з якими був досвід спілкування при пошуку роботи за час війни, Inoxoft єдина компанія з якою дуже щиро хотілось попрацювати. І всім тепер про вас розповідаю)

Людмило, дуже тобі дякую за такий відгук на нашу компанію. Тішимось, що в тебе лишились позитивні враження після рекрутмент процесу. Нам було також дуже приємно познайомитись та поспілкуватись з тобою. Сподіваємось на співпрацю в майбутньому =)