15 січня 2022 21:21

Victor Kmin, Senior Software Engineer в ELEKS

Пропрацював тут 1,5 роки. Звільнився не черех те, що компанія погана, а через те, що запропонували релокейт оффер в США.
Отже. Розпочну з мінусів.
— Відверто слабенькі ноутбуки. Lenovo ThinkPad з тих старіших. Мій ноут не тягнув проект, постійно грівся і вимикався. Декілька разів адміни пробували шось пофіксити, але з того ноута нічого не вижмеш. Після декількох сарг РМу ноут поміняли. Але все ж білльшість людей працює на приватних ноутбуках.
— Мерч. Коли я прийшов його просто не було. Нюкамер бокс включав в себе перпуску, маску .... і все. Кружку просив в офіс менеджера. Блокнотик та ручку віджав в РМа. Футболки? Кофти? Забудьте. На момент звільнення помінялись люди з топ менеджменту і ситуація почала покращуватись. Але «осадочок остался».
— Немає подарунктів на день народження. Команда сама скидається своїм колегам на подарунок.
Для мене це було дуже дивно. Я спершу подумав, що це якийсь прикол. Але оказалось, що ні.

Плюси.
— Люди. Всі хто працює, або ж працював з ким я досі підтримую контакти дуже хвалять колектив та оточення. Навіть ті хто звільнився вже дуже давно. «Такої команди більше не буде» можна вважати слоганом компанії. І цю думку розділяє багато хто.
— Дуже хороші та зручні крісла. Звичайно там є старі крісла, які бажають кращого. Але нові (сині) крісла просто космос. Можна сидіти на них 12 годин спокійно і нічого не буде боліти.
— Відкритість топ менеджменту. Завжди можна прийти до СЕО в кабінет зі сфоїм «Фє» або якимось питанням. Ти будеш вислуханий і почутий. Мав і такі кейси. Так само поговорити за кавою на кухні з будь з ким топів. Немає відчуття «Ти раб, а я босс». Всі рівні.
— Можливість рости самому, та вчити інших. Прийшов до СЕО, сказав, що хочу провести курс по Node.js. Отримав повний карт бланш. Компанія помогла як могла зі свого боку. Курс видався суперовий.
— Постійні патюні. При будь якій нагоді компанія не жме грошей, а організовує якусь тематичну пянку (вечірку) на кухні. Замовляє їжу, запрошує барменів з барів, які робялть коктейлі, при бажання показують як що робити та дають зробити його самому. Також дають стафф віпповідно до подї. День патріка — зенеі шапки. Сієста — мексиканські шапки і так далі.
— ЗП. Тут питань нема. Взагалі Інокс найббільш лояльний в тому плані зі всіх компаній де я працював. На момент, коли я до прийшов, мені дали середню риночну ЗП. Нормально.
Коли настав час перегляду ЗП, то не було монологу РМа «29 причин, чого ти не достойний +100$».
Приносиш компанії прибуток? Клієнт задоволений? Робота робиться добре? Питань не буде виникати. Звичайно якщо ви попросите +1000, то це буде просто. Але я просив +10% (Я мідл стронг) і мені дали без єиного питання. Скільки хочеш? Ага. Добре.
Тому тут однозначно лайк.

Здається все.
Далі стандартно ДОУ оцінки.
Компенсація: 100
Умови праці: 65 (лиш через жахливі ноутбуки)
Карєра: 95 (можна дорости дуже високо. Лиш потрібно старатись)
Проект: 95 (Тут як пощастить. Мені пощастило)
Лояльність: 100

По РМах як пощастить. Бувають халявщиці, які не відписують по 3 дні, а бувають просто супер круті РМи, які ведуть команду і біля яких хочеться робити більше більше більше.

Загалом команія хороша. Дуже сумував, коли звільнявся. Досі підтримую багато з ким контакти.
Всім добра.