Стань сильним Software Architect, впорядкуй знання та отримай нові навички. Реєстрація на тренінг!

Inoxoft

Львов, Тернополь

Прийшов в компанію як трейні QA інженер, наразі успішно працюю вже з роки. Хочу підкреслити, що «Inoxoft» це суперкомфортна компанія у всіх планах цього слова. Тут чудово налагоджені внутрішні процеси, прозора політика, професійний менеджмент, завжди є можливість розвитку та враховується думка кожного на усіх рівнях. Також в компанії панує дуже дружня атмосфера і заскучати вам тут точно не вийде))

Прийшов в компанію як трейні, працюю вже трохи більше року.
Подобається, що бачу постійний прогрес на різних рівнях — внутрішні процеси, комфорт офісу, доступ до навчальних ресурсів, особливо комунікація щодо всіх актуальних змін — чому, як і для чого ми щось робимо, куди рухаємось. Мій перший делівері менеджер особливо допоміг мені з мотивацією, адже варто визнати — всім нам інколи треба нагадати, що ІТ це цікава та динамічна сфера, але й працювати над собою треба постійно та докладати великих зусиль, щоб стати професіоналом.

З самого початку, я казала що прийшла в InoXoft не на рік і не на два.
І так і сталось, бо в квітні вже буде моя 3тя річниця роботи в компанії)
Як людина, яка працює такий довгий час, я можу оцінити всі зміни і всі покращення що відбувались всередині.
Найбільше подобається те, що бюрократії в компанії майже немає. Якщо ти бачиш що щось не працює або маєш якісь ідеї, то маєш всі можливості щось змінити або реалізувати, компанія лише за)
Вся комунікація прозора, CEO та делівері розказують перед усіма про зміни в компанії і те що планується робитись, таким чином всі завжди вкурсі куди ми рухаємось)
InoXoft чимало робить для задоволенності людей та їхнього розвитку, компанія завжди підтримає в складні часи.
Для InoXoft «люди — найцінніше!» не просто слова.
А коли компанія цінує тебе, то хочеться робите те саме і для компанії ;)

В Inoxoft вже працюю більше ніж 1,5 роки і за цей час пройшла довгий шлях особистого і професійного розвитку за підтримки моїх колег і менеджменту. З першого дня оцінила те, що тут ніхто тебе не обмежує: «Хочеш — роби, а ми підтримаємо!». Я бачу, як компанія розвивається, і я разом з нею. Тут є в кого повчитись і з ким весело провести час, і це змушує з радістю приходити на роботу і хотіти тут залишатись :)

Поддержали: Sofiia Patyk

Працюю в компанії майже 2 роки. Найбільшою цінністю для мене це відношення в компаніїї один до одного, відкритість в комунікації та можливість постійно розвитку — як тех так і найголовніше софт. Відсутність бюрократії і совкових методів (саме так, ця біда присутня і в сучасній молоді), та можливість реалізації свого потенціалу на повну!!!

Поддержали: Oksana Holubets

Подобається, що фірма постійно збирає і враховує фідбек працівників, серйозно планує свій розвиток, деталізує і звітує перед усіма. Працівники навзаєм цінують фірму, і з задоволенням пишуть гарні відгуки на ДОУ, коли чують, що фірма там слабо представлена.

Поддержали: Recruitment Department

В компанії працюють круті люди. Топ-менеджмент дуже активно приділяє увагу розвитку компанії. Отримую задоволення від роботи тут вже майже 3 роки.

Працюю в Іноксофті більше року. Компанія завжди покращує процеси роботи, допомагає з визначенням цілей для кар’єрного росту та менторингом. Тут круті люди, яких об’єднують одні цінності, розвиток, який стимулює робити все краще і крутіше та дуже класна атмосфера

Працюю вже майже рік. Основне для мене — це можливість рости професійно. Саме в Іноксофт я отримав цю можливість. Більш того, отримую тут підтримку і наставництво, що важливо.

Постійні заходи в середині компанії спрямовані на розвиток працівників, вклад часу і ресурсів. Все це свідчить, що компанія існує не лише для заробітку грошей.

Мені з Іноксофт по дорозі і це круто :)

Поддержали: Sofiia PatykViktoriya Khomyn

Працюю в компані декілька місяців. Комфортно працювати, дуже класно що є можливість рости та реалізовувати свої навики і вміння. InoXoft Дякую Вам за це!

Працюю в компанії вже 3-й рік і найбільше ціную рівень довіри і відкритості між людьми, — як в команді, так і на рівні топ-менеджменту.
Тут можна зреалізувати свій потенціал наповну, — головне бути проактивним, пропонувати свої ідеї та драйвити їх) тут є змога швидко приймати рішення і міняти підхід до роботи.
Класні люди є основною цінністю в компанії, і атмосфера тут дуже дружня)