Innoware

Хочу поділитись своїм досвідом проходження співбесіди в компанію, на позицію HR менеджер. Перший етап спілкування пройшов успішно, враження склались позитивні, хоч і деякі питання викликали посмішку: — які оцінки були у вас у школі, університеті))).

Далі мені повідомили, що буде тестування, яке розраховане на 1-1,5 години.

Тестування відбувалось по тімв’юер, містить декілька блоків.
Перший блок стосувався моєї мотивації і тп., потім було 1005000 задач на логіку, на які відведено кілька хвилин, а потім почалась якась «жесть»!!!

Питання про те куди в сучасних економічних умовах Росії варто вкладати гроші, про національні страви Киргизії, релігію Сербів, хто написав фразу: «из искры возгорится пламя», вирішити чи потрібно подружжю, яке більше не кохає одне одного, але в них є діти розлучатись ... і багато інших «цікавих» питань.

На цьому моменті моє терпіння і розуміння навіщо я проходжу цей тест, що це може дати моєму майбутньому роботодавцю, закінчились.

Тому відправляючи своє резюме в цю компанію, будьте готові витратити свій час на проходження тесту- пережитку радянського союзу.

Проработал в компании чуть меньше года:
+Приятный коллектив как с личной так и с профессиональной точки зрения, то же касается и руководства
+Адекватный подход к разработке, на всех этапах: от анализа требований, до сопровождения
+Компания содействует в получении отраслевых сертификатов и обучению сотрудников в целом
+Абсолютно своевременная выплата компенсации
+Приятный офис
+Изобилие довольно интересных проектов
-Избыточная, на мой взгляд, система отчётности