25 лютого 2020 0:35

Ihor Pavlenko, Front-end (React) в CarGoo

Мені випав шанс стати одним з тих щасливчиків, що потрабили в Інновекс на стажування по програмі SIP 2019. За цей час я не лише прокачав свої скіли, а ще й познайомився з крутими спеціалістами і дуже приємними людьми. Діма Баскаков, Наталя Зуб, Макс Дяченко і всі інші, з ким довелося працювати — ви всі неймовірні. А — атмосфера! Саме це спадає на думку, коли про компанію треба висловитися одним словом. І я повністю погоджуюся з коментарем нижче — сюди приходиш реально як до дому. Сила-силенна різних крутяцьких івентів: чаптери, де більш досвідченіші спеціалісти розповідають про нововведення в своїй сфері і лайфхаки; мафія по четвергам; все про дизайн для недизайнерів; різні хакатони; як надавати першу медичну допомогу; свято Миколая для дітей працівників — і це ще не повний перелік, навіть не половина того, що в компанії відбувається/лось за останні місяці. А ще СЕО — просто superb, дякую за сніданок з новачками, де можна було з Вами поспілкуватися та за вашу команду, яка робить всю ту магію в компанії 🙂. На останок, всім раджу підписатися в соцмережах на сторінки Innohub та Іnnocamp, щоб відслідковувати круті заходи і програми як для досвідчених спеціалістів, так і для тих, хто лише робить перші кроки в IT.