Innocode AS

Львів

На 99% позитивные воспоминания о ~полутора годах работы. Атмосфера не то что дружелюбная, а даже семейная. Среди интересных плюшек: free hugs и тимбилдинги «за кордоном» :)
Ещё из плюсов — открытость к свежим технологиям.
Львовский офис — более продуктовый, а Киевский — аутсорс. Кооперация не исключена и проходит в обоюдно удобной манере, т.к. все, включая «C-suite», заинтересованы в лёгкости и прозрачности всех процессов (как бы банально это не звучало).
Ну и работа с Норвегией и приобщение к её менталитету — это круто.
Всем привет 🖖

Одни позитивные отзывы :) Оставлю негативный. Компания мучает сотрудников, заставляет принимать участие в отличных пати и даже иногда приходится обниматься. Для тех, для кого это минус — компания не для вас.
Если дочитали дальше, то они просто отличные ребята, работал меньше года с ними(так сложилось) и получил много положительного опыта, хороших друзей и небольшой финансовый профит.
Innocode — растущая компания. Гибкость условий работы впечатляет, есть возможность работать по ремоуту, хороший соцпакет.
Спасибо им большое. Кстати, знаком почти со всем комментаторами ниже лично и подтверждаю отзывы.

Підтримали: Iryna Nahorna

Я працював в Іннокоді трішки більше року і в мене залишилися тільки приємні враження.

Компанія не велика, та в ній дуже гарна та дружня атмосфера, співробітники часто спілкуються поміж собою і в не робочий час.

Умови роботи достатньо комфортні. Всю потрібну техніку компанія надає, також при потребі купуються всі необхідні програми, є практика часткової (можна мабуть і повної) компенсації вартості різних професійних івентів.

Компанія надає велику вітпустку згідно з КЗОТ (що серед ІТ компаній не правило, замість 22 (чи 24 не впевнений) днів на рік часто дають від 10 до 20), також можна працювати з дому, або навіть їхати в інші країни — головне щоб робота була виконана.

Також окремо хочеться згадати що Львівський офіс компанії знаходиться в дуже крутій старій віллі, на кастелівці (здається так називається район) :)

Підтримали: Iryna Nahorna

Працюю в Іннокоді майже рік, за цей час рівень обов`язків та відповідальності зріс — що є чудовим професійним розвитком до ПМа.

Рішення і на рівні компанії, і на рівні команди приймаються прозоро з залученням працівників.

Нетипово для аутсорс команд, потреби працівників стоять на такому ж пріоритеті, як і потреби клієнтів.

Технічно розробники мають змогу просувати свої ідеї та найновіші технології.

Підтримали: Iryna NahornaValerii Shypunov

компанія продуктово-сервісна зі стеком Android/iOS/.NET/Ruby/Frontend та WordPress. має лкації в осло, львові та києві

має норвезьке походження та топ-менеджемнт, і значною мірою завдяки цьому практикує скандинавську філософію work-life balance та hygge :) шукачам челенджів то не дуже до вподоби, але при бажанні можна ставити собі виклики самостійно та долати їх незалежно від корпоративної стратегії.

комапнія лояльна до гнучкого графіку та потреб працівника, культивує довіру та дружні взаємопомічні стосунки в командах. дуже сильна холократична складова, де команди мають високу автономію та авторитет серед ПО та замовників, а також вплив на стартегічні рішення.

з недоліків можна назвати невеликі аудиторії та ринки продуктів та проектів. і важливим наслідком цьому є те, що немає викликів по високому навантаженню на продукти, важко реалізувати складні техніки та методології. адже що там тої норвегії та скандинавії — два села і церква. щоправда цей недолік поступово покривається глибшим проникненням у ті невеликі масштаби. наприклад, зі своїми продуктами, орієнтованими на медіа (газети), компанія починає заходити в муніципалітети. тут пропонує рішення для місцевих органів влади по покращенню взаємодії із мешканцями. в питанні розробки під замовлення, то маючи високий авторитет, компанія дозволяє собі вибирати замовників, отже, уникати токичних проектів...

львівський офіс на старовинній віллі із садком та каміном, київський на подолі :)

Коли я познайомився з компанією Innocode, на моє здивування, Я не побачив жодного коментаря на dou про компанію. А шкода... Я не міг сказати нічого про неї тоді але розповім трішки про неї тепер.

Зараз, коли я вже пропрацював більше 9 місяців, я хочу поділитись своїми враження. Це компанія з крутою корпоративною культурою, в якій дуже комфортно працювати. Всі люди які тебе тут оточують, приємні, дружні і з ними легко та просто знаходити спільну мову, легко пожартувати, не залежно чи ти спілкуєшся з СЕО, СТО, СОО чи будь ким С... :-) Тут всі рівні в невимушеній атмосфері... Чого вартує лише той факт, що в компанії слалась традиція, коли вранці приходиш в офіс і вітаєшся, це не просто сухе привіт або рукопотискання, тут люблять обійматись. :-) Це дійсно круто!

Це компанія родинного типу, де круто не лише працювати а і проводити час. Дуже відкрита і з різними івентами, знайомствами з питаннячками для нових людей, коли ті приходять в компанію. І це дійсно дає можливість і новій людині розслабитись і тим хто працює тут, щось дізнатись про нову людину. Коли ти потрапляєш в Innocode, ти попадаєш в родину.

Дякую вам за атмосферу, за фітбеки які допомагають постійно розвиватись і будьте такими як ви є. Маштабуйтесь правильно а не швидко. Цікавих вам проектів. І всього хорошого, що у вас є і прижилось вже на рівні культури компанії.

Зупиняюсь писати, бо писати можна довго... Знайомтесь ближче і пишіть свої враження... Думаю вони будуть близькими до моїх... Дякую! :-)

Українсько-Норвежський Zappos з найкращими його сторонами! :-) Хто не зрозумів, читайте книжку: Тоні Шей — Доставка щастя