Linkup Studio

Львів

Хочу поділитися своїми враженнями, після більш ніж піврічної співпраці з компанією на посаді UX/UI Designer. Linkup — це команда, де цінують твій професіоналізм та бажання розвиватися. Ми використовуємо продуктовий підхід в роботі з клієнтами, який говорить про вдало вибудовані процеси та нашу залученість. Усередині компанії сформувалося комʼюніті крутих дизайнерів, частиною яких я радий бути, ми можемо обмінюватися досвідом, допомагати один одному, дискутувати, при цьому завжди панує невимушена та позитивна атмосфера. Подобається, що компанія надає можливість працювати в офсі чи вдома, мати гнучкий графік, надає техніку та допомагє з навчанням.

Linkup Studio — це продукто-орієнтована компанія у якій ти завжди будеш почувати себе комфортно і впевнено. Компанія у якій присутній вільний графік , гарний просторий офіс , дуже-дуже круте ком’юніті людей які завжди готові тобі допомогти та навчити.

Вперше зустрівся з продуктовим підходом в аутсорсингу та працював як General QA , тестував різного роду домену проекти на яких був реалізовано цікавий , складний та продуманий функціонал.
За робочий період дуже класно прокачав навички автоматизованого тестування , менуального.

Підтримали: Viktoria PankovetskaOlya Shershen

Linkup Studio — це компанія сімейного типу, де кожен з членів команди поважає, підтримує та цінує один одного.

Я — людина яка працювала весь час віддаленно, але не зважаючи на це, зовсім не помітила цього, бо люди навіть у Google Meet вміють створити атмосферу присутності в офісі. Дуже ціную кожного члена команди за щирість, відкритість, та командний дух де всі тримаються один за одного: перекривають задачі, переносять зустрічі та навіть готові працювати на вихідних, якщо працює вся команда.

Linkup — це про саморозвиток та вдосконалення, це про постійну мотивацію і підтримку корпоративних цінностей, навіть на відстані 500 км. За час роботи у компанії я здобула багато теоретичних та практичних навичок, не тільки в сфері бізнес аналізу, а саме головне моє здобуття — друзі.

Linkup — це про людей, адже без них не було б проектів, культури, корпоративого духу та взагалі нічого. Команда то найголовніше, а вона тут є. Я безмежно рада, що мені пощастило потрапити до профейсної команди бізнес аналітиків, які протягом цього року постійно були на звʼязку в будь-яких ситцаціях, давали поради та рекомендації.

Керівництво компанії завжди підтримує людей та намагається зробити все для комфорту і стабілізації роботи команд, не дивлячись на зовнішні умови.

Також безмежно вдячна за свою проектну команду! Налагоджені процеси роботи у компанії вплинули на швидку згуртованість всіх членів команди з першого дня проекту, а проколи та помилки, які траплялись на проекті, тут вважаються не за щось погане, а за певний етап розвитку: куди треба звернути увагу та що поміняти.

Linkup — це про тайм-менеджмент. Вільник графік роботи дозволяє менеджити робочі задачі з особистими. Це дуже зручно не тільки для студентів, але й для людей які вже випустились, це допомагає підтримувати ворк-лайф беленс при правильному співвідношенні, а також робить людину більш відповідальною за розподілення свого часу.

Якщо б мене попросили порадити IT компанію для саморозвитку та вдосконалення як особистих так і професійних навичок, то це 100% була б Linkup Studio.

Хочу поділитися своїм досвідом взаємодії з цією компанією)
Нещодавно проходила співбесіду в компанії на позицію graphic designer. На жаль, на останньому етапі я не пройшла, але була дуже приємно вражена комунікацією та відношенням до кандидатів (в даному випадку мене).
Відчувається що компанія піклується і про кандидатів на посаду і про співробітників та поважає час який витрачає кандидат.
На кожному етапі все чітко пояснили та попередили по термінах. Фідбек після кожного етапу отримувала упродовж 1-2-х днів. Що дуже радує в порівнянні з багатьма компаніями. Та і саме спілкування було дуже приємне. Я відчувала себе досить комфортно спілкуючись на кожному етапі.
Тож моє враження про компанію та мій невеличкий досвід складає тільки позитивні відгуки про Linkup Studio))

Підтримали: Olya ShershenViktoria Pankovetska

Віолетта, дякую за фідбек! Ми раді, що у вас залишився позитивний досвід, яким ви поділилися)

Працюю в цій компанії вже 4 роки і ціную її за людей з якими працюю, менеджмент та постійний ріст, який забезпечує мені компанія.
Тут я маю можливість постійно розвиватись у сфері frontend та mobile розробці, що є великою перевагою серед інших компаній — цікаві задачі, можливість обмінуватись досвідом з досвідченішими колегами в середині компанії, компенсація та організація навчання з зовнішніми спеціалістами.
Великим плюсом для мене на Linkup є можливість бути менеджером та ментором. Для мене дуже важливо мати можливість впливати на процеси та покращувати їх, а не бути просто виконавцем.
Люди — тут чудова команда професіоналів з якими цікаво, як і працювати, так і разом прводити вільний час — завжди готові допомогти, поділитись досвідом, надати зворотній зв‘язок. Готовність керівництва надати резулярний зворотній зв’язок та почути мою думку — ще більше пришвидшує мій ріст та допомогло стати хорошим технічним спеціалістом так і менеджером. Зараз я вже маю можливість ділитись своїм досвідом з молодшими спеціалістами.

Працюю в LinkUp Studio вже більше року на посаді Бізнес Аналітика, основна перевага над іншими компаніями — це те, що чіко виставлені процеси, налагоджена комунікація в середині між працівниками і ти чікто знаєш що входить в твої обовязки і що саме і коли ти маєш робити. Був вражений чіткістю і дотошністю (в хорошому сенсі) інструкцій при онбордингу в компанію. Ще основною перевагою являється свобода дій в плані креативності, будь яка зміна яку ти проопнуєш вислуховується і в швидкі терміни пропрацьовується і реалізується. Класний колектив, класно поставлені процеси і ще надзвичайно класно те що тут можна круто прокачати свої скіли, я за пів року вивчив і дізнався більше ніж за 2 роки в попередній команії, нові підходи, постійне вдосконалення і використання нових технологій не дадуть змоги не вчитися.

Працюю в LinkUp Studio 7 місяців

- Один із багатьох пунктів чому я обрав саме LinkUp Studio:
все завдяки чіткому та зрозумілому для мене процесу проходження співбесіди з подальшими інструкціями. Все на професійному та високому рівні починаючи від первинної співбесіди завершуючи технічною та отриманням фідбеку. Кожен з етапів я проходив із задоволенням.

— Тут чудова та креативна команда професіоналів, які працюють на спільний результат та завжди готові допомогти, обмінятись досвідом та підтримати (завжди можна порадитися з тім лідом з приводу розв’язання задачі, або поспілкуватися з більш досвідченими колегами). Команда стрімко розвивається та росте і справді дбає про якість продукту над яким працює.

— Компанія допомагає розвиватись тобі як спеціалісту, та допомагає розвиватись в потрібному
саме для тебе напрямку. Є можливість працювати над декількома проєктами паралельно, що дозволяє різнопланово розвиватись.

— Керівництво компанії створює максимально комфортні умови для роботи та розвитку кожного з працівників, завжди дослухаються до будь-яких порад чи рекомендацій та піклуються про своїх працівників.

В LinkUp Studio для мене дуже важливими є не лише розвиток і професіоналізм, але й дружній колектив та тепла атмосфера, тут завжди весело та ніколи не стоїш на місці))

Працюю в компанії вже 7 років і хочу зазначити, що з кожним роком компанія зростає, покращує процеси і пропонує для кожного нові можливості. З 2015 року до сьогодні компанія помітно виросла. Це можна сказати дивлячись на проекти, над якими працюємо, на технології та процеси (бачив процеси в інших компаніях, тому точно скажу, що в ЛінкАпі все на високому рівні).

В нас кожний може реалізувати себе як менеджер, лід команди, ментор академії, доповідач на мітапі, учасник подкасту чи фахівець який досліджує, аналізує технології та обирає найкраще рішення для команди та проекту. В ЛінкАпі ми не ізольовані, працюючи над однією задачею місяцями чи роками. Ми отримуємо щоразу новий досвід, нові виклики. І як результат, наші люди мають чудову базу знань і залишаються актуальними на ринку.

Також великим плюсом є сучасний офіс кабінетного типу (який розділений на затишні кімнатки і не треба сидіти у вулику із сотнею працівників, як в оупенспейсі).
Звичайно, найголовніше в нашій компанії — це люди. Тому наші працівники не просто роботи, які працюють за шаблоном і без розуміння. Наші люди вміють думати, аналізувати, критикувати чи піддаватись критиці. Вміють помилятись та знаходити помилки інших. Кожний може донести клієнту, партнеру, колезі, що на його думку добре, а що критично погано, і його буде почуто.

Я працюю в компанії вже майже 3 роки і можу сказати, що це найкращий мій досвід. Тут дійсно цінують працівників. До них не ставляться як до ресурсу з якого потрібно отримати максимум і викинути.
В LinkUp турбуються про особистий розвиток працівників. За кожним є закріплений ментор до якого можна звернутись із проблемою. Це стосується не тільки технічних завдань, але й особистих також.

Також до уваги завжди беруться побажання. Наприклад якщо хочеш змінити технологію на якій працюєш то у тебе завжди є такий шанс і компанія буде сприяти твому новому вектору розвитку.
Всередині компанії досвідчені працівники проводять мітапи на яких розказують про нововведення в свому напрямку, про нові патерни та правила, нові технології та «кращі практики».

Особисто для мене є важливим те, що тут дуже лояльне керівництво. Ти завжди можеш розказати про свої проблеми, тебе почують та допоможуть знайти вирішення. Також завжди дослухаються до побажань та пропозицій. Якщо тебе щось не влаштовує в процесі чи в архітектурі проекту ти можеш про це сказати, запропонувати краще рішення і це не проігнорують, а внесуть відповідні зміни для покращення. Те саме стосується відпусток, дей-оффів чи лікарняних. В компанії завжди готові зрозуміти тебе та допомогти. Головне не боятись про це говорити.

Працюю в LinkUp Studio вже рік. За цей час мені довелось спостерігати багато корисних змін, які покликані ростом і масштабуванням компанії.

В LinkUp Studio класно налаштовані процеси, вони постійно удосконалюються і абсолютно кожна людина в компанії може брати участь в цьому, пропонуючи свої ідеї, до яких обов’язково прислухається керівництво. Колектив в компанії максимально дружній і відкритий, немає ніякої розділеності, усі спілкуються на рівних і, як на мене, це великий плюс.

Компанія потурбується про твій розвиток як спеціаліста, не знаєш куди рухатися — тобі допоможуть визначитися з вектором, а якщо знаєш чого хочеш — отримаєш можливість розвиватись в обраному напрямі, бо навколо багато хороших спеціалістів, які готові допомогти, а також курси і підписки потрібні для навчання оплачуються.

Що варто відзначити, це підхід до роботи з клієнтами, який в результаті залишає всіх задоволеними. Компанія дійсно переймається продуктами, які розробляє і опираючись на свій досвід, часто пропонує кращі способи вирішення тих чи інших завдань.

Також тут максимально лояльне ставлення до працівників, відпустка, дей-офф чи якийсь форс-мажор — не проблема, головне про це повідомити вчасно)

В даній компанії я пропрацювала фактично рік.

З плюсів гнучкий графік роботи, відкритість компанії до будь-яких змін, як для дизайнера, то швидка зміна проектів, яка дозволяє прокачати будь-які скіли і практично стати універсальним солдатом. Також тут дружний колектив, люди цікаві, завжди є з ким поговорити і завжди весело :)

Керівництво лояльно ставиться до працівників, що поєднують навчання з роботою, завжди йдуть назустріч, головне — попередити про форс-мажори завчасно. Існує політика відшкодування покупок різних курсів чи підписок, безкоштовні уроки англійської мови, прозора політика комунікації з керівництвом, на робочому місці завжди можна знайти все необхідне, або ж перетворити в офіс свій дім, до цього в компанії теж ставляться лояльно.

З (відносних) мінусів можу назвати постійну необхідність займатись своїми софт-скілами та стресостійкістю, оскільки за рахунок відсутності прослойки менеджменту відповідальність може бути більша, хоча... хіба це мінус?

Дана компанія 100% підійде тим, хто хоче швидко зростати у своїх знаннях, працюючи у команді справжніх професіоналів. Абсолютно не жалкую про проведений час тут. Кожна його хвилина була потрачена з користю.

Все почалося з практики, на якій я потрапив у LinkUp на місяць і від тоді вже пройшло два роки.
Компанія дуже дружна і завжди готова підтримати. Тут багато досвідчених девелоперів з якими легко створювати цікаві й ефективні продукти. Керівництво завжди легко йде на контакт і дає можливість змінювати проекти залежно від твого бажання. З такими людьми ти швидко розвиваєшся і помічаєш свій прогрес. Комфортний 6,5-годинний робочий день, що не дає виснажитися і перегоріти. В ком’юніті рубістів щомісяця проходять мітапи, які допомагають ділитися знаннями і розприділяти навантаження. Часто збираємося в настолки чи святкування ДН, що класно покращує комунікацію між працівниками.
З мінусів особисто для мене це велика свобода в робочому графіку, бо свобода вимагає певної сили волі. Але це дозволяє навчатися паралельно в універі і ці два процеси не конфліктуватимуть.

Працював в компанії майже два роки.
У LinkUp дійсно дружня атмосфера, дуже класний колектив, в плані керівництва, все дуже лояльно, якщо тобі потрібно поговорити — питань немає. Щодо комфорту, у мене не було жодного дня, коли я прийшов на роботу з думкою, що потрібно відсидіти 7 годин і швидше піти додому.
Коли почався карантин, всю техніку завезли додому. Виплати на карантині відбувалися без затримок, що величезний плюс.
Загалом від співпраці з LinkUp залишилися теплі спогади.

Моя карєра в ІТ почалась у цій чудовій компанії🙂. Будучи студентом я познайомився з СЕО Андрієм, він запропонував мені пройти курси по мові програмування Ruby, з можливістю подальшого працевлаштування. Курси були проведені на високому рівні, завжди була змога задати питання та попросити про допомогу в разі винекнення такої потреби.
Після успішного закінчення курсів та пройденного стажування, я приступив до виконання завдань на реальних проектах. Почався мій комерційний досвід🎉.
Компанія росла дуже швидко(і все ще стрімко розвивається), і мені було приємно розвиватись разом з нею. Як у розробника в мене була можливість попрацювати на проектах в різних предметних областях. Компанія заохочує розвиватись, надає багато крутих бенефетів, є можливість ходити безкоштовно на уроки англійської, які проводяться в офісі. На проектах немає PMів, програмісти самі мають змогу говорити з замовниками та впливати на подальший розвиток проектів.
Колектив неймовірно дружній, часто проводять час разом, збираються за настолками(в офісі є великий вибір з настольних ігор), активно відпочивають, деколи подорожують.
Я неймовірно радий, що працював разом з ними❤, і вам рекомендую!

Коли я тільки починала свій шлях програміста, доля звела мене з LinkUp і тоді ця компанія була доволі маленька, мало кому відома і сама ще ставала на ноги. Тому я можу з гордістю сказати, що ми росли разом. За 5+ років разом ми росли над собою, впорядковували наші процеси, вдосконалювали одне одного та кожного працівника.
Ми спілкуємось із клієнтами на пряму, тому кожен член команди в якомусь роді сам собі PM, і це допомагає позбутись поламаного телефону в обговоренні важливих питань і звичайно це економія часу. А як бонус — розвиток твоїх софт скілів.
Ми працюємо за трекером, і хтось скаже, шо це обмеження тебе дорогоцінного, туфта, брєд і т д, то я скажу, що це спрощення твого «головного болю» у звітуванні виконаної роботи, включив потрібний таск, зробив, закрив — вуаля.
Ми дуже виросли, ми стали якісніші, і в жодному разі ми не станемо на цьому зупинятись❤

PS: го до нас)
PPS: а ще в нас афігєнний стелаж з настолками❤

Пропрацював в цій компанії майже 4 роки.
Що можу сказати:
— Завжди проекти з нуля, які дозволяють проявити всю креативність і спостерігати, як з «Hello world» виходить гігантський продукт
— Постійний процес навчання, з упором на надійність і продуктивність продукту
— Колектив, який завжди допоможе з вирішенням проблеми
— Ідеальна компанія, якщо ви не хочете погрузнути в купі бюрократизму в процесі розробки
— Гнучкий графік
— Спілкування на пряму з замовником, тут відсутній прошарок «PM», тобто ви вносити свої ідеї і бачення продукту
— Особливо рекомендую цю компанію тим, хто готовий стрімко розвиватися і освоювати нові знання.
— Керівнитство, з яким спілкуєшся як з друзями, а не як з Big Boss

Як на мене, подібні місця ідеальні для програмістів, що хочуть швидко розвиватися, розмір компанії не дозволить керівництву забивати на працівників, при цьому атмосфера максимально дружня. Проекти в більшості стартапи, що набагато цікавіше древнього ентерпрайзу. Та і вони вимагають найновішого стеку технологій.
Знайомий з компанією давно, цікаво спостергати за стрімкими змінами. Зараз активно збільшується кількість співробітників і проектів, але це не псує відношення до працівників і клієнтів, як часто буває в великих компаніях.

2-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»