Linkup Studio

Львів

31 травня 2023 18:45

Vladyslava Fedorova, Business Analyst в Linkup Studio

Linkup Studio — це компанія сімейного типу, де кожен з членів команди поважає, підтримує та цінує один одного.

Я — людина яка працювала весь час віддаленно, але не зважаючи на це, зовсім не помітила цього, бо люди навіть у Google Meet вміють створити атмосферу присутності в офісі. Дуже ціную кожного члена команди за щирість, відкритість, та командний дух де всі тримаються один за одного: перекривають задачі, переносять зустрічі та навіть готові працювати на вихідних, якщо працює вся команда.

Linkup — це про саморозвиток та вдосконалення, це про постійну мотивацію і підтримку корпоративних цінностей, навіть на відстані 500 км. За час роботи у компанії я здобула багато теоретичних та практичних навичок, не тільки в сфері бізнес аналізу, а саме головне моє здобуття — друзі.

Linkup — це про людей, адже без них не було б проектів, культури, корпоративого духу та взагалі нічого. Команда то найголовніше, а вона тут є. Я безмежно рада, що мені пощастило потрапити до профейсної команди бізнес аналітиків, які протягом цього року постійно були на звʼязку в будь-яких ситцаціях, давали поради та рекомендації.

Керівництво компанії завжди підтримує людей та намагається зробити все для комфорту і стабілізації роботи команд, не дивлячись на зовнішні умови.

Також безмежно вдячна за свою проектну команду! Налагоджені процеси роботи у компанії вплинули на швидку згуртованість всіх членів команди з першого дня проекту, а проколи та помилки, які траплялись на проекті, тут вважаються не за щось погане, а за певний етап розвитку: куди треба звернути увагу та що поміняти.

Linkup — це про тайм-менеджмент. Вільник графік роботи дозволяє менеджити робочі задачі з особистими. Це дуже зручно не тільки для студентів, але й для людей які вже випустились, це допомагає підтримувати ворк-лайф беленс при правильному співвідношенні, а також робить людину більш відповідальною за розподілення свого часу.

Якщо б мене попросили порадити IT компанію для саморозвитку та вдосконалення як особистих так і професійних навичок, то це 100% була б Linkup Studio.

2-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»