Linkup Studio

Львів, Тернопіль, Нью-Йорк (США)

23 вересня 11:57

Roman Kuzo

Працюю в цій компанії вже 4 роки і ціную її за людей з якими працюю, менеджмент та постійний ріст, який забезпечує мені компанія.
Тут я маю можливість постійно розвиватись у сфері frontend та mobile розробці, що є великою перевагою серед інших компаній — цікаві задачі, можливість обмінуватись досвідом з досвідченішими колегами в середині компанії, компенсація та організація навчання з зовнішніми спеціалістами.
Великим плюсом для мене на Linkup є можливість бути менеджером та ментором. Для мене дуже важливо мати можливість впливати на процеси та покращувати їх, а не бути просто виконавцем.
Люди — тут чудова команда професіоналів з якими цікаво, як і працювати, так і разом прводити вільний час — завжди готові допомогти, поділитись досвідом, надати зворотній зв‘язок. Готовність керівництва надати резулярний зворотній зв’язок та почути мою думку — ще більше пришвидшує мій ріст та допомогло стати хорошим технічним спеціалістом так і менеджером. Зараз я вже маю можливість ділитись своїм досвідом з молодшими спеціалістами.

Підтримали:  Tatiana Paziuk Olya Zhdanyuk