Linkup Studio

Львів

10 січня 2022 19:43

Roman Hudyma, Front-end developer в Linkup Studio

Працюю в LinkUp Studio вже рік. За цей час мені довелось спостерігати багато корисних змін, які покликані ростом і масштабуванням компанії.

В LinkUp Studio класно налаштовані процеси, вони постійно удосконалюються і абсолютно кожна людина в компанії може брати участь в цьому, пропонуючи свої ідеї, до яких обов’язково прислухається керівництво. Колектив в компанії максимально дружній і відкритий, немає ніякої розділеності, усі спілкуються на рівних і, як на мене, це великий плюс.

Компанія потурбується про твій розвиток як спеціаліста, не знаєш куди рухатися — тобі допоможуть визначитися з вектором, а якщо знаєш чого хочеш — отримаєш можливість розвиватись в обраному напрямі, бо навколо багато хороших спеціалістів, які готові допомогти, а також курси і підписки потрібні для навчання оплачуються.

Що варто відзначити, це підхід до роботи з клієнтами, який в результаті залишає всіх задоволеними. Компанія дійсно переймається продуктами, які розробляє і опираючись на свій досвід, часто пропонує кращі способи вирішення тих чи інших завдань.

Також тут максимально лояльне ставлення до працівників, відпустка, дей-офф чи якийсь форс-мажор — не проблема, головне про це повідомити вчасно)

2-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»