Linkup Studio

Львів

24 лютого 2021 9:44

Vitalii Pastukh, Ruby developer в Matic

Моя карєра в ІТ почалась у цій чудовій компанії🙂. Будучи студентом я познайомився з СЕО Андрієм, він запропонував мені пройти курси по мові програмування Ruby, з можливістю подальшого працевлаштування. Курси були проведені на високому рівні, завжди була змога задати питання та попросити про допомогу в разі винекнення такої потреби.
Після успішного закінчення курсів та пройденного стажування, я приступив до виконання завдань на реальних проектах. Почався мій комерційний досвід🎉.
Компанія росла дуже швидко(і все ще стрімко розвивається), і мені було приємно розвиватись разом з нею. Як у розробника в мене була можливість попрацювати на проектах в різних предметних областях. Компанія заохочує розвиватись, надає багато крутих бенефетів, є можливість ходити безкоштовно на уроки англійської, які проводяться в офісі. На проектах немає PMів, програмісти самі мають змогу говорити з замовниками та впливати на подальший розвиток проектів.
Колектив неймовірно дружній, часто проводять час разом, збираються за настолками(в офісі є великий вибір з настольних ігор), активно відпочивають, деколи подорожують.
Я неймовірно радий, що працював разом з ними❤, і вам рекомендую!

2-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»