Создатель Node.js Ryan Dahl впервые в Украине на конференции JS Fest. Программа уже на сайте

LinkUp Studio

Львов, Тернополь

rRSS

Пропрацював в цій компанії майже 4 роки.
Що можу сказати:
— Завжди проекти з нуля, які дозволяють проявити всю креативність і спостерігати, як з «Hello world» виходить гігантський продукт
— Постійний процес навчання, з упором на надійність і продуктивність продукту
— Колектив, який завжди допоможе з вирішенням проблеми
— Ідеальна компанія, якщо ви не хочете погрузнути в купі бюрократизму в процесі розробки
— Гнучкий графік
— Спілкування на пряму з замовником, тут відсутній прошарок «PM», тобто ви вносити свої ідеї і бачення продукту
— Особливо рекомендую цю компанію тим, хто готовий стрімко розвиватися і освоювати нові знання.
— Керівнитство, з яким спілкуєшся як з друзями, а не як з Big Boss

Як на мене, подібні місця ідеальні для програмістів, що хочуть швидко розвиватися, розмір компанії не дозволить керівництву забивати на працівників, при цьому атмосфера максимально дружня. Проекти в більшості стартапи, що набагато цікавіше древнього ентерпрайзу. Та і вони вимагають найновішого стеку технологій.
Знайомий з компанією давно, цікаво спостергати за стрімкими змінами. Зараз активно збільшується кількість співробітників і проектів, але це не псує відношення до працівників і клієнтів, як часто буває в великих компаніях.

Поддержали: Liza Sumtsova