2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в Influ2 маркетологом с января 2021, все очень нравится. Интересные задачи, свобода действий, гибкий график и адекватные выплаты. Отдельно стоит сказать о команде — потому что она потрясающая ❤️

Чудова компанія, прекрасний колектив і лояльне керівництво, відкрите для різних пропозицій :)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.