Infineon Technologies

Львів

Це надзвичайно крута компанія з дружнім колективом та величезними можливостями для роботи та подальшого розвитку у сфері Embedded! Я почав працювати тут, завершуючи навчання на бакалавраті в університеті, при цьому не було ніяких проблем з тим, аби поєднати навчання з роботою та успішно захистити дипломний проект. Умови праці тут просто чудові, тепла атмосфера, а також величезний заряд енергії та мотивації для роботи — Infineon Technologies прямо таки поєднує усе те, що можна було би назвати ознаками робочого місця моєї мрії!)

Крута продуктова компанія з досвідченою командою професіоналів у Львові. Одна з небагатьох компаній що мають власні HW та SW продукти. Тут можна знайти хороших наставників у роботі та цікавих друзів з великою кількістю інтересів. Компанія дбає за людей та надає багатий соц пакет як у фінансовому так і соціальному плані, розвиває співпрацю з університетами, заохочує працівників до написання пантентів та участі у тематичних конференціях. Проекти компанії завжди в ногу з часом та виконуються у співпраці з основними гравцями ринку апаратного і програмного забезпечення. Однозначно рекомендую :)

В Infineon Technologies працюю вже 5 місяців дуже задоволений гнучким робочим графіком, дружньою, висококваліфікованою командою,
яка стимулює розвиватися, пробувати щось нове і рости над собою!

Хороша продуктова компанія з багатьма перевагами. По проектах в основному С, С++, Python. Є як чистий embedded так і крос-платформенний софт для ПК. Тісна співпраця з зарубіжними колегами, є можливість стати автором або співавтором зарубіжних патентів. Важливо що компанія продуктова, не аутсорс, що дає певну стабільність. Поняття бенча відсутнє, після закінчення проекту або переходу в support інженери просто йдуть працювати на сусідній проект.
Власна їдальня в приміщенні офісу з можливістю поснідати, пообідати і повечеряти. Персонал їдальні свій власний, ціни по собівартості продуктів.
Велика парковка, безкоштовна, під охороною. Щоправда, поки що лише під відкритим небом, можливо з часом зроблять також підземну. Є велопарковка.
Власний невеликий спортзал — тренажери, бігова доріжка, настільний теніс, більярд.
Безкоштовні заняття з англійської мови.
Хороший колектив, текучість кадрів практично відсутня. Багато людей працюють на фірмі вже по 10+ років.
Є програма Student Challenge для студентів, найкращих після навчання беруть на роботу. Співпрацюють з Львівськими університетами (зокрема з НУ «Львівська політехніка» та з ЛНУ імені Івана Франка), відкрили, модернізували та обладнали там навчальні лаболаторії.
Станом на зараз фірма активно розширюється: наймають нових людей, розширюють офісні приміщення.

Це моя перша IT компанія. Працюю 2 місяці. Колектив привітний. Допомагають. Проекти цікаві. Рости є куди. Дуже подобається. Поєднались мої захоплення зі схемотехники і програмування. Супер! Все як я мріяв.

З приходом Infineon Technologies прийшла значна частина покращень:
— Нарешті знайшов для себе баланс між роботою і особистим часом.
— Гарно поставлені процеси і суперова комунікація по будь-яким питанням.
— Зявилися нові проекти і нові напрямки, яких раніше не було, як наслідок цього активний ріст компанії.

Якщо ви шукаєте embedded і роботу з HW то Вам сюди!

Що робить Infineon Technologies справді унікальним на нашому ринку, так це 2 речі:
— фокус на інновації. Особисто мені дуже приємно було випадково дізнатися, що ми є авторами найбільше патентів США на винаходи серед наших співвітчизників, деталі ось тут: www.innolyticsgroup.com/top-100?lang=uk
— розробка крутих рішень (це сам чіп та програмне забезпечення до нього, засоби розробки), які використовуються найвідомішими компаніями для створення революційних продуктів в областях IoT, WiFi, USB-C, сенсорних технологій, систем допомоги водію (ADAS), безлічі різноманітних white goods. Дуже приємно бачити рішення, архітектуру якого сам розробляв, наприклад, в дисплеї навігації машини чи в сенсорній панелі керування.

Цінність будь-якої технологічної компанії в людях. Ми зібрали найкращих фахівців, для того аби робити world class продукти. Так що компанію можу рекомендувати як для фахівців з великим досвідом роботи, так і для новачків. Приємно, що понад 90% фахівців, котрі свого часу залишили нас аби спробувати щось інше повертаються до нас знову з новими знаннями та новим досвідом. Це справді круто і приємно!

Щодо процедури найму — то тут досить стандартно: декілька співбесід, виконання тестового завдання, прийняття рішення і підготовка оффера. В нас є чудова програма по релокації до Львова.

Якщо є якісь запитання — пишіть в коментарях, з радістю поділюся інформацією чи відповім на запитання.

Компанія Infineon Technologies знайшла мене сама через djinni.co близько 4х місяців тому, після проходженя співбесіди у той ж день дали відповідь, що я підхожу на позицію. Наразі вже працюю майже 3 місяці і дуже задоволена, гнучкий графік роботи, оплачувані лікарняні, відпустки. Чудова команда, хороші менеджери, і загалом у компанії панує дружня атмосфера, яка мотивує до продуктивної роботи.
Чудова компанія, яка мотивує, дає можливість розвиватись та удосконалюватись як спеціаліст.

Вакансії Infineon Technologies