Indeema Software

Львов

Хочеться написати декілька слів про двох панянок, Мар’яну (HR) та Настю (Technical Writer). Я мав надзвичайно приємне спілкування з цими двома юними леді. Відчувався як професіоналізм, так і простота при проходженні співбесіди. Так вже склалось, що вакансія була закрита не так, як я цього хотів би (:D), та всерівно відчуття позитиву залишилось. Це може бути рідкісним явищем за таких обставин :).

Якщо в компанії всі інші працівники такі ж файні, як ці дві панянки, тоді вам також варто відчути як це — бути частиною цієї команди :)

Для мене це одна із самих улюблених компаній!! Тут надається великий простір для саморозвитку і ідей. Дружелюбний колектив і цікаві проекти) Компанія дуже швидко розвивається і я неймовірно радий тому, що я обрав саме цю компанію і планую залишитись на тривалий термін!
Indeema іде на зустріч кожному співробітнику і завжди знайде цікавий проект для кожного хто тут працює :)

За час роботи в компанії вона справила на мене тільки позитивне враження. Надзвичайно дружній колектив, суперова атмосфера в команді, високий професіоналізм всіх її співробітників. Одним словом жодного разу не пошкодував про свій вибір)

Поддержали: Mariana Tykholaz

Що мені дуже подобається в команії Indeema, так це супер колектив та професіоналізм на всіх рівнях і в кожній людині!
Для мене особистий та професійних розвиток дуже важливий і круто що компанія повністю підтримує дані прагнення та цінності.

Коли я обдумував пропозицію роботи в компанії, прочитав комент Yuliia Hryhorenko про «За майже 1,5 роки співпраці в мене ще жодного ранку не було думки „чорт, не хочу йти на ту роботу..“ :)»

Він допоміг мені зробити правильний вибір і я ніразу не пошкудував. Повністю підтримую і погоджуюсь з цим твердження — для мене минув вже рік і думок «йомайо, знову на работу» не виникло ні разу.

Отримувати насолоду від того чим я займаюсь і з ким — дуже важливо! Indeema для цього мені підійшла на всі 100% )

Ну і корпоративи з тімбілдингами теж класні ;)

Приємна компанія, яка дозволяє розвиватись кожному співробітнику. Атмосфера Індіми завжди підтримується дружнім і веселим колективом, до будь-кого можна звернутись за допомогою чи порадою і тобі завжди будуть раді допомогти.
Цікаві та різні проекти, як малі так і великі, на яких можна покращити свій професійний досвід.
Indeema — the best company!

В компанії подобається ставлення до роботи та командний дух.
Важливою перевагою є те, що як і програмісти, так і менеджери, тестери, рекрутери та і будь-хто в компанії ставляться до того що роблять не просто як до роботи яку потрібно виконати. Всі зацікавлені у якісній та цікавій роботі і тим самим мотивують один одного. Тому і продуктивність в усіх відповідна. Це не абиякий стимул до саморозвитку.
Звичайно, така ініціатива не протрималася б довго без відповідної підтримки з боку компанії. Сюди входить як і стандартний пакет, який тим не менш робить загальне вражання від співпраці з компанією (вчасна оплатна праці та соціальні виплати), так і стандартні та позачергові тім білдинги в межах усієї компанії й окремих команд зокрема.
Все це разом створює атмосферу, в якій приємно і хочеться працювати. За майже 1,5 роки співпраці в мене ще жодного ранку не було думки «чорт, не хочу йти на ту роботу..» :)