Indeema Software

Львів

Молода, невелика, але дуже перспективна компанія! Хороший та впевнений вектор розвитку в IoT сфері, що мене особисто зацікавило. Чудовий колектив професіоналів, різні та цікаві люди, легка комунікація та шеринг знань. Сприяння саморозвитку, комфортні умови щоб проявити себе в повній мірі. У компанії не зважають на вік чи умовний рівень, сприймають як спеціаліста своєї справи, дають відповідальності в тій мірі, в якій це буде корисно для всіх.
Для мене робота в цій компанії була першим досвідом в ІТ, я усім більш ніж задоволений, за рік часу я значно покращив свої hard скіли і soft скіли, а також отримав краще розуміння усіх процесів девелопменту, адже був безпосередньо залучений до кожного і мав змогу реально вплинути на розвиток проектів.

Підтримали: Anna Demchenko

Хочу виділити особливість проектів та побудованих процесів в компанії. Більшість проектів — це ІоТ проекти які розробляються з нуля, тому в офісі є R&D hub, а команда може бути залучена на всіх стадіях розробки. Тому тут можна стати досвідченим спеціалістом за короткий проміжок часу, звісно якщо є бажання. Інший великий плюс для мене це налагоджені процеси на проектах, все чітко і структуровано, завжди є до кого звернутися при потребі. Тому май рекомендасьон)

Підтримали: Anna DemchenkoNadiya Zardiashvili

Мені дуже підійшов колектив, всі професіонали, з якими приємно працювати, і я давно не зусрічала такої підтримки від колег. Плюс колектив дуже драйвовий, цьому напевно сприять постійні івенти від компанії:)

Дуже прикольний офіс, думаю один з найкращих у Львові, єдине мені до нього трохи далеко, але то тільки для мене -, не всі живуть на іншому кінці міста:)

Підтримали: Anna DemchenkoNadiya Zardiashvili

Indeema — компанія,що зміню життя і дарує позитив, підвищення рівня професії.Усе це завдяки робити усіх людей,які працюють поряд — це професіонали,компетентність яких у своїй сфері,просто захмарна.
P.S.Раджу стати усім частинкою цієї «сім’ї»!

Indeema — одна з кращих компаній. Мінімум бюрократії й, відкриті і привітні люди, кожен тім лід та пм піклується і береже свої команди; в Indeema є можливості для розвитку, вам не скажуть «ні», якщо ви хочете отримати час для саморозвитку чи курсів (будь це англійська чи технічні курси) .
Максимально комфортні умови, які постійно покращуються. Керівництво завжди відкрите для діалогу та готове піти тобі на зустріч. Чудова компанія з чудовими людьми.

Коротко — мені компанія подобається. А якщо більш детально — час від проходження інтерв’ю з рекрутером на позицію iOS розробника до прийняття оферу був максимально короткий (не було довгого потоку технічних інтерв’ю — все по суті). Друге що подобається — відношення до справи: кожен є повноцінним учасником команди, від менеджера до девелопера, роботу кожного цінують. Третє — присутня домашня атмосфера в компанії, де ти твою думку поважають і з нею рахуються. Четверте — цікаві проекти і продукти, з якими доводиться мати справу (ну це особисте — люблю щось новеньке). Оплату співпраці відбувається у визначений термін. Компанія надає послуги ведення бухгалтерії (за бажання можна вести самостійно). Ну і звичайно що за фідбек без ложки дьогтю — щоб працювати з обладнанням доводиться працювати в офісі (хоча це мій особистий випадок, без прив’язки до апаратури є можливість працювати віддалено). Висновки — якщо у вас є бажання працювати з чимось цікавим та є в наявності нерозкритий потенціал — то вам сюди.

Перше, що мене приємно вразило, це робота HR. Етапи співбесід та комінкація була без затримок і вже за декілька днів, я отримав фідбек та офер. Процес онбордингу також пройшов без проблем. На моєму робочому місці мене одразу чекав весь необхідний для роботи еквіпмент та підготовлений гайд. Окремо хочу відмітити колектив, завдяки тому що компанія є відносно невеликою, зберігається дружня атмосфера. До кожного можна звернутись за допомогою та порадою і тобі завжди допоможуть. Радий, що саме я став частинкою цього чудового колективу❤️

Хочеться написати декілька слів про двох панянок, Мар’яну (HR) та Настю (Technical Writer). Я мав надзвичайно приємне спілкування з цими двома юними леді. Відчувався як професіоналізм, так і простота при проходженні співбесіди. Так вже склалось, що вакансія була закрита не так, як я цього хотів би (:D), та всерівно відчуття позитиву залишилось. Це може бути рідкісним явищем за таких обставин :).

Якщо в компанії всі інші працівники такі ж файні, як ці дві панянки, тоді вам також варто відчути як це — бути частиною цієї команди :)

За час роботи в компанії вона справила на мене тільки позитивне враження. Надзвичайно дружній колектив, суперова атмосфера в команді, високий професіоналізм всіх її співробітників. Одним словом жодного разу не пошкодував про свій вибір)

Що мені дуже подобається в команії Indeema, так це супер колектив та професіоналізм на всіх рівнях і в кожній людині!
Для мене особистий та професійних розвиток дуже важливий і круто що компанія повністю підтримує дані прагнення та цінності.

Коли я обдумував пропозицію роботи в компанії, прочитав комент Yuliia Hryhorenko про «За майже 1,5 роки співпраці в мене ще жодного ранку не було думки „чорт, не хочу йти на ту роботу..“ :)»

Він допоміг мені зробити правильний вибір і я ніразу не пошкудував. Повністю підтримую і погоджуюсь з цим твердження — для мене минув вже рік і думок «йомайо, знову на работу» не виникло ні разу.

Отримувати насолоду від того чим я займаюсь і з ким — дуже важливо! Indeema для цього мені підійшла на всі 100% )

Ну і корпоративи з тімбілдингами теж класні ;)

Приємна компанія, яка дозволяє розвиватись кожному співробітнику. Атмосфера Індіми завжди підтримується дружнім і веселим колективом, до будь-кого можна звернутись за допомогою чи порадою і тобі завжди будуть раді допомогти.
Цікаві та різні проекти, як малі так і великі, на яких можна покращити свій професійний досвід.
Indeema — the best company!

В компанії подобається ставлення до роботи та командний дух.
Важливою перевагою є те, що як і програмісти, так і менеджери, тестери, рекрутери та і будь-хто в компанії ставляться до того що роблять не просто як до роботи яку потрібно виконати. Всі зацікавлені у якісній та цікавій роботі і тим самим мотивують один одного. Тому і продуктивність в усіх відповідна. Це не абиякий стимул до саморозвитку.
Звичайно, така ініціатива не протрималася б довго без відповідної підтримки з боку компанії. Сюди входить як і стандартний пакет, який тим не менш робить загальне вражання від співпраці з компанією (вчасна оплатна праці та соціальні виплати), так і стандартні та позачергові тім білдинги в межах усієї компанії й окремих команд зокрема.
Все це разом створює атмосферу, в якій приємно і хочеться працювати. За майже 1,5 роки співпраці в мене ще жодного ранку не було думки «чорт, не хочу йти на ту роботу..» :)