2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работал в компании 4 года на разных проектах по мобильной разработке. По моему субъективному опыту в компании все процессы поставлены правильно, много интересных клиентов и очень лояльные условия работы. Видно, что компания заботится о своих сотрудниках и позволяет им расти.
К сожалению перестал сотрудничество с компанией в связи с переездом за границу.

Работала в Черниговском, а потом в Киевском офисе Incresive. В компании есть множество интересных проектов и талантливых людей.

В офисе созданы комфортные условия для работы, часто организовываются тимбилдинги. Для работников, которые хотят развиваться, оплачиваются курсы. Рада, что проработала в компании первые три года своей карьеры специалиста по маркетингу.

Підтримали: Aleksandr Zergof

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.