InCountry

21...80 спеціалістів
Київ, Wilmington

5 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Рекомендую! Опытная целеустремленная команда, отличные условия для работы и роста, удаленная работа.

Підтримали: Dmitrii SidenkoNazar Marko

Дуже приємний досвід із самого початку. Швидкий найм, новий макбук, кар’єрний зріст, можливість напряму впливати на продукт, класні колеги та багато чого іншого.

Рекомендую. Много очень зрелых и опытных специалистов, адекватный менеджмент не создает проблем из ничего, культура взаимного уважения, честный ремоут, классная новая техника.

Рекомендую, дуже хороша компанія в якій приємно працювати з такими спеціалістами😊

Всё круто!
Крутой продукт!
Крутой менеджмент, который не клюёт мозг и даёт нормально работать над задачами.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.