INCOAlliance

Домовився на наступний етап співбесіди з клієнтом на найближчий тиждень, мотивуючи це тим що потрібно підготуватись (запустити попередній проект локально, щоб було що показати, клієнт якраз хотів подивитись на те що я робив на попередніх проектах),
HR Мені сказала ок давайте на наступному тижні, і пропала, я готувався потратив свій час, а коли я вже сам запитав які є апдейти мені сказали що вже дали офер іншому кандидату, і все було б ок, якби мене повідомили вчасно!, а так залишилось враження що це класична(в гіршому прояві) аутсорс / аутстаф компанія для якої ти ресурс і з тобою можна ось так вчиняти.

Олег,
дякую за опис ситуації, вважаю за необхідне додати важливі деталі які ви не вказали. Ми з вами мали вступне інтерв’ю 24.01, після чого у вас було інтерв’ю з СТО продукту у понеділок 29.01 о 12:00. У вівторок 30.01 о 13:16 я запропонувала вам наступний етап інтерв’ю у середу чи четвер, відповідно 31.01 чи 01.02. тривалість запропонованого інтерв’ю 30 — 45 хвилин. Ви відмовилися від зустрічі в ці дні, зазначивши, що вже маєте деякі справи та інші співбесіди. Підкреслю, ми не домовилися про дату і час для наступної співбесіди. Важливо, на вступному інтерв’ю я говорила про важливість цієї позиції для нас і зауважила, що ми орієнтовані на швидкий рекрутинг процес.
Ви продовжили процес з іншими компаніями, ми з іншими кандидатами.
Дозвольте, будь ласка, уточнити що в вашому розумінні означає, повідомити вчасно?
Вакансія вважається закритою коли інженер отримавши офер від компанії, прийняв цей офер і дві сторони узгодили дату початку співпраці.
Наша з вами комунікації була 30.01. після чого наступний етап комунікації був ініційований вами в четвер 08.02 о 14:57, ви запитали чому наша комунікація обірвалася, моя вам відповідь містила інформацію про те, що ми провели всі інтерв’ю з іншим кандидатом, оскільки були зацікавлені в стислі терміни закрити вакансію, кандидат також був зацікавлений провести інтерв’ю максимально швидко.
Я отримала ваше повідомлення в якому ви зауважили, що ви сиділи, готувалися і чекали та що можна було повідомити, щоб ви не очікували від нас відповіді. І що ви вважаєте, що ми заробили на негативний відгук.
Вище описана наша взаємодія у всіх подробицях та деталях.

Проходив інтерв’ю у різні компанії, але захотілось виділити дану.
Максимально все чітко, без води, від першого до останнього етапу (від рекрутера до клієнтського інтерв’ю). Чесність присутня, що важливо. Пропонують достойні компенсації і гарний пакет бенефітів як ось відпустка довша, ніж у більшості інших компаній.
Ми не зійшлись в деяких особистих пунктах і я відхилив офер, проте щиро бажаю компанії лише успіху!

Богдан, щиро дякую за відгук. Впевнена, в майбутньому будемо працювати разом.

Вакансії INCOAlliance