IMREV

Хмельницький

Працював в компанії IMREV на посаді backend developer на протязі певного часу, віддалено. Хочу відзначити, що компанія не стоїть на місці і рухається у правильному напрямку і це круто. Керівництво, а точніше Роман, завжди відкрито відноситься до пропозицій та ідей, які можуть суттєво повпливати на кінцевий результат продукту і це теж дуже круто. Окрім отриманого досвіду, скажу що дуже приємно було працювати у відділі розробки з усіма колегами без виключення. Менеджери на високому рівні(привіт Руслану і Ані:)) да і в цілому все гуд.
Нажаль, у зв’язку з певними життєвими обставинами довелося припинити співпрацю з IMREV.

Бажаю компанії подальших успіхів і розвитку!

Працював в IMREV протягом певного часу на посаді таргетолога і можу сказати, що це був позитивний досвід. Хочеться відмітити дуже класний робочий колектив, атмосфера в офісі дуже файна, є все необхідне для комфортної праці. Також хочеться відмітити керівників, дуже чуйні та допомогають новачкам акліматизуватися в робочі процеси. Є система навчання, яка підлаштовується індивідуально під кожного робітника. Є цікаві проекти з якими хочеться працювати у задоволення.

Бажаю розвитку і успіху компанії.

Працюю в компанії «IMREV» більше трьох років. Хочу сказати що це дійсно те місце куди хочеться повертатись кожен день. Все, починаючи від офісу та закінчуючи персоналом, надихає на продуктивність та креативні рішення. Команда справжніх однодумців, цікаві, нестандартні проекти та рішення. Можливість втілити свої ідеї. Власник компанії — Роман, справжній ідейний наставник та людина в якої дійсно є чому повчитись. Якщо Ви розглядаєте нашу компанію як місце майбутньої роботи — не зволікайте, працювати в «IMREV» — це правильне рішення!

Підтримали: Роман Ужва

Працював project manager, близько року.
— хороший та зручний офіс
— підтримка на будь якому етапі
— цікаві проекти
— лояльне керівництво до пропозицій
— крута команда, радий всім з ким працював

Вдячний за крутий досвід!!!

Працювала смм-спеціалістом в рекламній агенції IMREV майже 2 роки.

— затишний новий офіс, є все необхідне (якщо чогось не вистачає, то можна озвучити й це питання швидко вирішується).
— нове обладнання та цікаві проєкти
— підтримка менеджерів (можна звернутись з будь-яким питанням і тобі з радістю допоможуть)
— безкоштовне навчання англійської мови (в компанії є іноземні проєкти, тому підвищити свій розмовний рівень було доречним).

Вдячна компанії та її керівнику Роману за великий досвід та нових друзів. Команда ІМРЕВ — це справді дружня сім’я 💙

Успіхів вам!

Працював в IMREV трохи більше року
— Багато хороших і смарт людей, відповідно є в кого черпати знання і самонавчатись.
— Хороші умови праці комфортний офіс з зонами відпочинку.
— Своєчасна оплата праці. офіційне працевлаштування. соц пакет.
Радий, що вдалося працювати разом, успіхів!

Працюю в IMREV вже майже 2 роки. Надзвичайно класна команда крутих спеціалістів з великим досвідом, як в маркетингу, так і в розробці. Цікаві проекти та задачі, лояльне керівництво, новий офіс, плейстейшен, «печеньки», спортзал;)