Commited: 50+ воркшопів з ТОПами тестування: M.Bolton, G.Bahmutov, T.King, R.Desyatnikov, J.Bach. Лише за $40 на рік та економія $15 до 20 квітня

Працювати з вами було приємно і цікаво. Проект також доволі цікавий був. В мене була змога вибрати стек технологій, освоїти нові речі і технології. Колектив класний і позитивний)

Поддержали: Olesia DyachyshynMarkijan Baran

Андрію, дякуємо тобі за кожен день плідної співпраці! і звісно за такий хороший відгук! Щиро сподіваємось,що колись ми знову працюватимемо разом над складними і цікавими проектами! :)

Як каже українське прислів’я: «на те він і кравець, щоб носити подертий жупан». Всім сайти створюємо, а собі оновити опис компанії руки не доходять;) Надали новішу інформацію про компанію та детальніше описати про потенційних співробітників. Просимо ознайомитися!