ImproveIT Solutions

Львів, Чернівці

Пропрацював в компанії ~4,5 років. Я був на фулл-ремоуті, тому «інсайд»-ів прямо з офісів в мене немає (на жаль), проте ще з «часів корпоративів» зі свого боку помітив що спілкування і загалом «тім спіріт» в компанії дуже хороший, дружня обстановка, спілкування і загалом всі оці так звані локальні прікольчики і т.д., це все на місці і дійсно зближує. Хто колись працював в одній компанії в офісі досить довгий час, той зрозуміє, що я маю на увазі. Тут з цим моментом, командою і людьми все ок!

Тепер стосовно суто робочих моментів. Компанія завжди бореться за те, щоб Вам було комфортно працювати. По будь-якому питанню, яке бентежить, завжди можна звернутись до керівників (читати як «колега») і обговорити всі моменти. Якісь форс-мажори також, по можливості, вирішували. Тобто, основний фокус завжди йде на якісну співпрацю, компанія розуміє, що поки комфортно Вам — це win/win. Тому Ви та умови Вашої роботи (проект, стек, техніка, і багато чого іншого) будуть в пріоритеті.

Тому, якщо Ви «заметчились» з даною компанією на етапі інтервʼю/офера, то можу рекомендувати до співпраці!

Підтримали: Serhii TkachRomania Derzhylo

Працюю розробником ПЗ разом з ImproveIT близько 7 місяців.
Офіс у Львові просто фантастичний — настільки комфортного воркплейсу не зустрічав більше ніде: світлий, тихий, чистий, «одомашнений», можна сказати, з крутою кімнатою відпочинку/мітинг румом.
Інколи кажуть «найважливіше — це люди». Так от, тут це відчувається на повну. Колектив, менеджмент, керівництво — всі дуже хороші люди, з якими просто і легко спілкуватися, без гордості і пафосу. Мені дуже пощастило мати таких колег (так було не всюди). Відношення до нових працівників — ніби працюєш тут вже не один рік, що надзвичайно приємно.

Підтримали: Yuliia PukaliakRomania Derzhylo

ми настільки кльові, що я з ImproveIT вже 4 рік :)
насправді тут дуже цінують людей та їх вклад в спільний розвиток компанії. забезпечують всім необхідним тих, хто прагне вдосконалення в своїй сфері чи переходу на інші позиції. тотал ноу булшит полісі, всьо по суті, коротко, гнучко і відкрито. і є чарівна можливість поєднувати ремоут з офісами. чи то львівським, чи чернівецьким, всюди будуть раді, бо всі свої 💙

Підтримали: Yuliia Pukaliak

Прийшов в ImproveIT в березні 2019 року і за всі ці роки не можу сказати нічого поганого. На моїх очах компанія виросла з невеликого колективу до більше 60 працівників і двох офісів. Приємно бачити, що збільшується не лише кількість процесів, але й їх якість.

Як HR-у мені важливо, що люди люблять свою компанію і готові рости разом з нею) Це не дивно, бо відчувається командна робота, довіра й свобода в плані ініцатив.

Найкраще в ImproveIT Solutions — це відчуття, що я таки є частиною компанії, яка в моєму серці займає дуже багато місця.

Працюю на позиції Senior Client Manager. Імпонує, що в межах роботи можу спілкуватися з клієнтами та партнерами з різних країн та континентів. Також маю можливість застосовувати свою другу іноземну мову — шведську. Та й у цілому можна проявити інціативу та отримати потрібні навички й знання, які будуть корисними в інших сферах.
Команда, колеги — відкриті до спілкування, у тому числі і топ-менеджмент.
Гнучкі умови роботи дозволили поєднати і професійний, й особистий розвиток)
Окреме дякую Ромі, яка провела найкращий ондобрдинг у моєму житті! 🙂

Підтримали: Yuliia PukaliakRomania Derzhylo

Працюю у компаніі більше 9 місяців і вирішила поділитися відгуком.

В ImproveIT дуже легко впроваджувати ідеї й ініціативи завдяки відкритій та доступній комунікації з менеджментом компанії. А це — дуже важливий критерій для маркетолога.

Ціную, що завжди є можливість рости та брати більше відповідальності. Водночас відчувати довіру з боку керівників, які зацікавлені в досягненні довгострокових цілей.

У компанії вчасно надають фідбек. Є змога розуміти свої сильні і слабкі сторони.

Загалом, дуже імпонує дружня атмосфера в офісі. Завжди приємніше працювати з людьми, яких особисто знаєш, а не з іконками у чаті)

Практикуємо міні-вечірки, Secret Santa та тімбілдинги за кордон. Часто приносимо смаколики як власного приготування, так і привезені з мандрівок.

Підтримали: Mila GadzievaRomania Derzhylo