Рекрутинг процесс залишає бажати кращого, довелось випрошувати фідбек протягом 2 тижнів, після технічного інтерв’ю Володимир Андрєєв почав ігнорувати повідомлення в телеграм, потім все ж таки я отримав відмову, але без чіткого пояснення що саме було не так

Василю, нам шкода, що у Вас склався неприємний досвід комунікації з Impressit. Протягом останнього періоду у нас відбулися зміни у рекрутинг відділі, які могли спричинити затримки з відповіддю. Ми вжили заходів, щоб схожі випадки не виникали.
Бажаємо успіхів в пошуку хорошої позиції!

Рекрутинг процесс залишає бажати кращого, після технічного інтервью пан Володимир Андрєєв не тільки не дав фідбек, а й вирішив просто не відповідати на месседжи в телеграм, цікавий підхід ...

Всеж відповідь я отримав, вибачились що так сталось, але 2 тижні прийшлося почекати

Я працював в компанії майже 2 роки. За цей час працював на 2-х проектах.
Якщо коротко — компанія крута і якщо видумаєте чи варто сюди йти, не думайте. Йдіть.

Компанія невелика і вона в першу чергу про людей. Тут нема якогось розподілу по проектам в колективі. Колектив тут один і дружній. Це, мабуть, найбільша цінність комапанії. Сама через це компанія заоохочує людей ходити в офіс і в першу чергу до живого спілкування.

З плюсів:
— Суперовий колектив
— Вільне відвідування офісу. (Досить часто їздив до батьків в інше місто і працював звідти. Один раз мав воркейшн в Албанії)
— Новий MacBook. (В офісі можна ще поставити 1-2 монітора)
— Хороша і своєчасна оплата. З цим проблем не було взагалі
— Плоска структура. Менеджмент у сусідній кімнаті і завжди доступний. Запити чи проблеми вирішуються, не заивсають.

З мінусів:
— Локація офіса. Це субʼєктивна думка, бо не люблю я центр Львова.
— Так як компанія невелеки, то має невеликий пул проектів. Але над цим працюють. Зазвичай людям стараються підібрати проект.

Як на мене, перспективна молода компанія, яка намагається забезпечити найкращі умови для праці і розвитку. За 9 місяців роботи не було жодних нарікань на роботу Impressit, дуже приємний колектив і професійне керівництво.

Можу підкреслити індивідуальний підхід до кожного працівника, справедливу компенсацію, забезпечення всім необхідним для комфортної роботи (робоча техніка, відпустки, бухгалтер, крутий офіс...)

Бажаю успіху та стрімкого росту!

Підтримали: Kateryna NedesnovaMariana Kiverska

Василю, щиро вдячні за фідбек та співпрацю. Завжди приємно мати справу із професіоналами, тому будемо раді бачити знову в імпресситівській сім’ї😊

Пропрацював у компанії 8 місяців ( з 4 травня і закінчив 1 грудня) 2020
Умови в компанії на мій погляд добрі, але про все сухими фактами (прошу зазначити що це лише мій досвід):
— Платять добре
— Платять вчасно
— Гарний колектив
— Доброзичливе керівництво
— 24 вихідних дні (відпустка)
— Є лікарняні (5 днів)
— Керівництво з огляду на пандемію не форсило нікого працювати з офісу
— Компанія організує корпоративи двічі на рік (для мене це взагалі не важливо, але для когось може й важливо)
— Допомогають з веденням ФОП
— ЕСВ та Єдиний податок компенсують
— При звільненні не використанні відпустки виплачують

А тепер більш про робочий досвід:
— Казали що наймають не на проект а в компанію — насправді ні. Щойно клієнт відмовився від проекту мене повідомили про звільнення. Але тут слід зазначити що за угодою компанія мала попередити про розірвання стосунків за місяц, що вони і зробили. Отже у мене був фактично оплачуваний місяц на пошук альтернативних варіантів.
— Клієнт та команда клієнта на проекті була максимально неадекватними. Про що при перших підозрах повідомив керівництву. Потім коли ситуація розвивалася керівництво повністю стало на мою сторону (але сенсу з того не було, адже угода підписана та впливати компанія ні на що фактично не могла) і бачило що речі кояться неадекватні. Наприклад — наймали мене як андроїд разраба і тут з боку клієнта кажуть що «А давайте проект будемо писати на Реакт Натів» на моє зауваження що мене про це ніхто не попереджав і досвіду з ним на маю знадобилося декілька днів перемовин (при тому що у жодної людини на проекті з цим і яваскріптом досвіду не було) щоб вони дотрималися оригінального плану за яким домовлялися працювати. Немає бекенду і через це проект гальмує? Штош — треба найняти ще одного андроїд разраба, бо може так все прискориться, кек.
— Бенча, або якогось внутрішнього проекту де вас тримали б до наступного проекту на момент коли мене звільнили у компанії не було.

Бажаю компанії успіхів у розвитку

Антоне, вдячні за розгорнутий фідбек та співпрацю!
В Impressit надзвичайно високо цінують професіоналів своєї справи, саме тому шкодуємо, що станом на грудень у нас не було альтернативних варіантів для тебе. В будь-якому випадку, компанія росте та розвивається і, в майбутньому, надіємось, у нас знайдеться проект, який відповідатиме твоїм очікуванням:)
А поки бажаємо успіхів в професійній діяльності навзаєм!