Моя історія співпраці почалась в квітні 2020-го і тривала 7 місяців.
Компанія ще не є надто великою, тож в цьому є свої плюси і мінуси. Все залежить від того, хто і що для себе шукає.
Менеджмент компанії створює гарні умови для роботи. Однією з фішок компанії є те, що всі працівники забезпечуються макбуками.
За бажанням можна працювати з дому або в офісі (офіс знаходиться в центрі міста).
Хоча я і перейшов в іншу компанію, особисто в мене залишились приємні враження від лояльної корпоративної політики та дружньої атмосфери в колективі.

Поддержали: Kateryna NedesnovaMariana Kiverska

Миколо, цінуємо те, що ти знайшов час залишити такий позитивний відгук. Вдячні за співпрацю та чекатимемо знову на наших теренах😉

Як на мене, перспективна молода компанія, яка намагається забезпечити найкращі умови для праці і розвитку. За 9 місяців роботи не було жодних нарікань на роботу Impressit, дуже приємний колектив і професійне керівництво.

Можу підкреслити індивідуальний підхід до кожного працівника, справедливу компенсацію, забезпечення всім необхідним для комфортної роботи (робоча техніка, відпустки, бухгалтер, крутий офіс...)

Бажаю успіху та стрімкого росту!

Поддержали: Kateryna NedesnovaMariana Kiverska

Василю, щиро вдячні за фідбек та співпрацю. Завжди приємно мати справу із професіоналами, тому будемо раді бачити знову в імпресситівській сім’ї😊

Пропрацював у компанії 8 місяців ( з 4 травня і закінчив 1 грудня) 2020
Умови в компанії на мій погляд добрі, але про все сухими фактами (прошу зазначити що це лише мій досвід):
— Платять добре
— Платять вчасно
— Гарний колектив
— Доброзичливе керівництво
— 24 вихідних дні (відпустка)
— Є лікарняні (5 днів)
— Керівництво з огляду на пандемію не форсило нікого працювати з офісу
— Компанія організує корпоративи двічі на рік (для мене це взагалі не важливо, але для когось може й важливо)
— Допомогають з веденням ФОП
— ЕСВ та Єдиний податок компенсують
— При звільненні не використанні відпустки виплачують

А тепер більш про робочий досвід:
— Казали що наймають не на проект а в компанію — насправді ні. Щойно клієнт відмовився від проекту мене повідомили про звільнення. Але тут слід зазначити що за угодою компанія мала попередити про розірвання стосунків за місяц, що вони і зробили. Отже у мене був фактично оплачуваний місяц на пошук альтернативних варіантів.
— Клієнт та команда клієнта на проекті була максимально неадекватними. Про що при перших підозрах повідомив керівництву. Потім коли ситуація розвивалася керівництво повністю стало на мою сторону (але сенсу з того не було, адже угода підписана та впливати компанія ні на що фактично не могла) і бачило що речі кояться неадекватні. Наприклад — наймали мене як андроїд разраба і тут з боку клієнта кажуть що «А давайте проект будемо писати на Реакт Натів» на моє зауваження що мене про це ніхто не попереджав і досвіду з ним на маю знадобилося декілька днів перемовин (при тому що у жодної людини на проекті з цим і яваскріптом досвіду не було) щоб вони дотрималися оригінального плану за яким домовлялися працювати. Немає бекенду і через це проект гальмує? Штош — треба найняти ще одного андроїд разраба, бо може так все прискориться, кек.
— Бенча, або якогось внутрішнього проекту де вас тримали б до наступного проекту на момент коли мене звільнили у компанії не було.

Бажаю компанії успіхів у розвитку

Антоне, вдячні за розгорнутий фідбек та співпрацю!
В Impressit надзвичайно високо цінують професіоналів своєї справи, саме тому шкодуємо, що станом на грудень у нас не було альтернативних варіантів для тебе. В будь-якому випадку, компанія росте та розвивається і, в майбутньому, надіємось, у нас знайдеться проект, який відповідатиме твоїм очікуванням:)
А поки бажаємо успіхів в професійній діяльності навзаєм!