Imonomy

до 20 спеціалістів
Одеса, Тель-Авів (Ізраїль)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Откликнулся на вакансию, отправивь письмо.
После со мной связались, пообщались и назначили собеседования с представителем из Израильского офиса. Было приятно, что собеседник в точное время написал и мы созвонились. Приятные впечатления остались от собеседников во время общения.

Підтримали: Dana Golber

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.