Immerss

21...80 спеціалістів
Даллас (США)

4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Отличная команда! Высокий уровень у каждого сотрудника. Проект интересный, оплата своевременная.Ребята, я рад, что я с вами в команде!

Більше року співпрацюю з Immerss. За цей час помітила, що компанія не стоїть на місці — завжди вдосконалюється.
Також хочу відмітити якість та оперативність роботи, а також привітність, компетентність, професіоналізм співробітників.

Дякую Immerss і найщиріші побажання. Процвітання Вам та успіхів у трудових буднях.

Хороший дружный коллектив, каждый сотрудник — опытный специалист в своей отрасли. Увлекательный проект и комфортные условия. Вообщем все супер)

Интересный проект. Профессиональный коллектив. Отличное руководство.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.